Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Wieszak Wykonany w Stylu Industrialnym – Roxi 2

119,00 

Brak w magazynie

Wieszak wykonany w stylu industrialnym, który tu prezentuję to inny wariant wieszaka Roxi. Tym razem pomysł nie był całkowicie oryginalny. Ale ponieważ pojawiły się zapytania w tym temacie, postanowiłem wziąć sprawę w swoje ręce. Wykonałem więc wieszak z użyciem dużego okrągłego pokrętła do zaworu. Pokrętło jest w kolorze czerwonym. Jest to kolor zarezerwowany dla zaworów parowych, więc takiego zaworu musiałem tu użyć. Oczywiście to czerwone pokrętło zaworu kręci się, co niewątpliwie stanowi dodatkową atrakcję. Ten uchwyt wyjątkowo dobrze prezentuje się w wersji czarnej, co widać na załączonych zdjęciach. Taki kolor żeliwa uzyskuję w procesie oksydacji chemicznej.

 

Wymiary wieszaka:

 • Średnica uchwytu: 9 cm
 • Waga: 0,5 kg

Taki wieszak wykonany w stylu industrialnym na pewno świetnie spełni swą rolę zarówno w łazience jako wieszak na ręczniki, jak i w kuchni jako wieszak na ścierki, garnki czy na przykład na konewkę. De facto sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, w którym będzie nam potrzebny ładny, przykuwający oko industrialny gadżet. Koszt wysyłki.

Przy okazji zapraszam TUTAJ gdzie można zobaczyć pozostałe industrialne, steampunkowe uchwyty i wieszaki, które oferuję w ramach pracowni. W razie jakichkolwiek pytań czy sugestii proszę o kontakt.

Na koniec zapraszam również do naszych profili na Instagramie oraz do odwiedzania Pinterestu, gdzie wstawiam często zdjęcia, których nie użyłem na stronie pracowni.

 

Wyjątkowy industrialny gadżet

  Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
   

   Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
   SKU: 7310 Kategoria:
   Scroll to top