Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Wieszak Loft z Efektem Rdzy – Horns Light

300,00 

Brak w magazynie

Ten Wieszak Loft z Efektem Rdzy to kolejny już produkt utrzymany w tak surowej industrialne stylistyce. Rdza jest prawdziwa! Powierzchnię żeliwa skorodowałem w naturalny sposób jednak proces został przeze mnie mocno zahamowany. Oczywiście uchwyt nie brudzi rąk ani rdza się z niego nie sypie. Zapewniam, że częste użytkowanie tylko mu posłuży. Ten uchwyt to rzecz jasna taki zardzewiały wariant wieszaka Horns Light, który w różnych wersjach kolorystycznych dostępny jest w naszej Pracowni. Wszystkich ciekawskich zainteresowanych procesem rdzewienia zapraszam TUTAJ i TUTAJ. W tych wpisach można bliżej zapoznać się z niektórymi wariantami procesu powstawania efektu rdzy.

 

Wieszak Loft z Efektem Rdzy – wymiary:

 • Szerokość wieszaka: 13 cm
 • Odstaje od ściany na około 6 cm
 • Waży około 0,5 kg.

Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że prezentowane zdjęcia są tylko poglądowe bo rdza może na każdym przedmiocie wyglądać trochę inaczej. Nawiasem mówiąc, nie da się uzyskać dwu identycznych wzorów korozji. Toteż wieszaki są zupełnie unikatowe i niepowtarzalne. Takie wieszaki wykonuję w Pracowni ręcznie, tylko na zamówienie. Nierdzewne wkręty załączam w komplecie. Proces rdzewienia uzyskuję w sposób naturalny. Może zdarzyć się, że czas oczekiwania wyniesie ponad dwa tygodnie. W razie wątpliwości proszę o kontakt bezpośredni.

Koszt wysyłki.

Na koniec zapraszam również do naszych profili na Instagramie oraz do odwiedzania Pinterestu, gdzie często wstawiam zdjęcia, których nie użyłem na stronie Pracowni.

 

Love Rust

   Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
   SKU: 8390 Kategoria:
   Scroll to top