Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Wieszak Loft na Papier Toaletowy – Numer 6

120,00 150,00 

Wyczyść

Oto kolejny już wieszak loft na papier w naszej kolekcji. Jak widać na zdjęciach przeznaczony jest rzecz jasna na papier toaletowy. Tym razem dla wzbogacenia wyglądu dołożyłem do projektu mosiężną głowicę zaworu grzybkowego 1/2 cala z niebieskim pokrętłem. Dzięki ładnej niebieskiej barwie pokrętła i złotemu kolorowi mosiężnej głowicy uchwyt przestał być monochromatyczny. Nabrał życia. Na pewno też przykuje wzrok w każdej łazience, w której znajdzie swoje miejsce.

 

Wymiary wieszaka:

  • Całkowita długość tego wieszaka wynosi 22 cm
  • Długość samej rurki na papier to 12 cm
  • Wieszak odstaje od ściany na 14 cm, jest więc dosyć szeroki.
  • Wieszak loft na papier waży prawie 1 kilogram. Tak naprawdę to solidny, metalowy przedmiot.

Takie industrialne wieszaki loft montuję w pracowni na prywatne zamówienia. Mogę je wykonać w trzech wersjach kolorystycznych. Po pierwsze w czarnej. Ta wersja powstaje z wyczernionych elementów żeliwnych, które poddałem wcześniej procesowi oksydacji chemicznej. Po drugie może powstać wersja srebrna. Do  używam elementów ocynkowanych. Po trzecie, wieszaki mogę również wykonać w barwie grafitowej, zachowując oryginalny kolor szarego żeliwa. Wkręty do montażu załączam w komplecie. Koszt wysyłki.

 

TUTAJ można zobaczyć wszystkie warianty industrialnych uchwytów na papier toaletowy, które zaprojektowałem i wykonuję w ramach Pracowni.

Zapraszam też do odwiedzania mojego profilu na Instagramie.

 

Surowe Wnętrze

    SKU: 7062 Kategoria:
    Scroll to top