Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Wieszak Industrialny DOT XL

230,00 280,00 

Wyczyść

Wieszak industrialny, który tu prezentuję to, że tak powiem wersja w wymiarze XL sporo mniejszego wieszaka DOT. Tym razem użyłem naprawdę dużej bo aż dwucalowej kryzy żeliwnej i dzięki temu wieszak prezentuje się bardzo okazale. Wieszak DOT XL jest rzeczywiście spory ale jednocześnie sam uchwyt do wieszania jest mały. Bez trudu można zawiesić na nim również kurtkę czy bluzę wykorzystując wszyte ucho do wieszania. Nie uda się Wam tego zrobić na wielu innych wieszakach z rur, które są dostępne w sieci, bo do ich montażu wykorzystano za duże elementy. Wieszak industrialny mojej konstrukcji jest przemyślany i wyjątkowy.

 

Wieszak DOT XL – wymiary:

 • To bardzo solidny przedmiot, waży prawie 1,5 kg.
 • Jego średnica wynosi 14 cm. Prawdziwy kawał metalu!!!

Ten industrialny wieszak sprawdzi się doskonale zarówno w prywatnym mieszkaniu jak i w publicznym wnętrzu. Jest bardzo odporny na mechaniczne uszkodzenia. Mało tego! Takie wieszaki nie wymagają w zasadzie prawie żadnej konserwacji. Czasami można je ewentualnie posmarować jakimś olejem. Im częściej go używamy tym lepiej wygląda! Koszt wysyłki.

Wszystkie wieszaki, które tworzymy w ramach Pracowni można zobaczyć TUTAJ. Natomiast TUTAJ zapraszam do obejrzenia uchwytów i wieszaków w wersjach o wymiarze XL.

 

Zapraszam do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku.

 

Industrialny Gadżet

  Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
   Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
   SKU: 7118 Kategoria:
   Scroll to top