Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Uchwyt na Papier Toaletowy z Rur. Numer 5

100,00 200,00 

Wyczyść

Uchwyt na papier toaletowy z rur w rzeczywistości zmontowałem samemu z elementów, które fachowcy nazywają złączkami lub łącznikami żeliwnymi. Dodatkowo użyłem jeszcze stalowego króćca. Są to dokładnie te same łączniki hydrauliczne, które na co dzień używają hydraulicy przy montażu instalacji wodnej. Choć trzeba przyznać, że obecnie coraz rzadziej wykorzystują elementy żeliwne, zastępując je produktami z tworzywa sztucznego, które są łatwiejsze w montażu i całkowicie odporne na rdze.

 

Uchwyt na papier toaletowy z rur – wymiary:

  • Długość całego uchwytu to 21 cm
  • Długość samej stalowej rurki na papier to 12 cm
  • Szerokość tego wieszaka to 8 cm (tyle odstaje od ściany)
  • Taki industrialny wieszak na papier toaletowy waży ponad 0,5 kilograma. W końcu wykonałem go bardzo solidnie.

Uchwyty i wieszaki z rur wykonuję ręcznie w pracowni. Wszystkie wieszaki mogę wykonać w trzech wersjach kolorystycznych. Mogę zmontować je z elementów, które wcześniej poddałem oksydacji i wtedy uchwyt będzie czarny. Jeśli użyję elementów ocynkowanych uchwyt będzie srebrny. Natomiast kiedy użyję elementów w naturalnym kolorze żeliwa to wieszak będzie grafitowy.

Wkręty do montażu rzecz jasna załączam w komplecie. Koszt wysyłki.

 

TUTAJ prezentuję różne warianty industrialnych uchwytów na papier toaletowy, które wykonuję w ramach Pracowni. Wszystkie zaprojektowałam sam, czasami tylko szukając inspiracji i wzorców w sieci.

Zapraszam do odwiedzania mojego profilu na Instagramie.

 

Industrialny Uchwyt na Papier

    SKU: 6686 Kategoria:
    Scroll to top