Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Steampunkowy Wieszak z Rur z Efektem Rdzy Uchwyt Horns

300,00 

Brak w magazynie

Ten steampunkowy wieszak z rur z efektem rdzy jest to kolejny już wieszak w wersji rust.  Szczycę się tym, że  „hoduję” rdzę. Moja rdza powstaje w wyniku naturalnych procesów utleniania metalu. No, może tylko trochę szybciej niż w naturze, ponieważ rdzę wywołuję sam.  Żeliwo w fazie początkowej rdzewieje błyskawicznie, następni, w przeciwieństwie do stali, korozja w krótkim czasie spowalnia i potem proces ten trwa bardzo powoli, latami. Rdza na wieszaku wygląda więc naturalnie, nie „zjada” przedmiotu i jest tak zabezpieczona, że nie brudzi rąk, co jest największą wadą zardzewiałych przedmiotów użytkowych.

 

Steampunkowy Wieszak z Rur z Efektem Rdzy – wymiary:

 • Szerokość wynosi 16,5 cm
 • Głębokość 7,5 cm (tyle odstaje od ściany)
 • Waga – ponad 0,5 kilograma

Industrialny wieszak z rur to handmade, który wykonuję w Pracowni własnoręcznie na indywidualne zamówienie klienta. Steampunkowe uchwyty z pewnością sprawdzą się doskonale w minimalistycznych wnętrzach z surowych materiałów. Taki jak ten industrialny wieszak z rur spełni rzecz jasna, swą rolę w łazience jako uchwyt na ręczniki, w kuchni jako wieszak na ścierki, jak i w przedpokoju jako wieszak z rur na ubrania. TUTAJ właśnie można zobaczyć praktyczną realizację z użyciem uchwytów Horns w przedpokoju.

 W wersji rust można oczywiście zamówić do kompletu każdy przedmiot, który jest w ofercie Pracowni. Wykonujemy wieszaki na ubrania, uchwyty na papier toaletowy, lampy sufitowe i kinkiety. Jeżeli któryś z przedmiotów nie posiada zdjęcia na stronie, należy przesłać maila z prośbą o jego wykonanie.

Trochę mniejszy i delikatniejszy wariant tego wieszaka jest do zobaczenia TUTAJ. Inne przedmioty z efektem rdzy prezentuję TUTAJ.

 

 

Koszt wysyłki. W razie jakichkolwiek pytań czy sugestii proszę o kontakt.

Zapraszamy wreszcie do odwiedzania profili Pracowni na Instagramie,na Facebooku i na Pinterscie.

Love Rust

   Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
   SKU: 9303 Kategoria:
   Scroll to top