Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Ślubny Anioł na Szczęście – Anioł Zimowy

Ślubny Anioł na Szczęście jest moim pierwszym aniołem zimowym. Jest to prezent ślubny dla młodej pary od chrześniaka Kacpra. Anioła namalowałam na równo przyciętej desce olchowej. Państwo Młodzi mają mieszkanie utrzymane w surowym stylu skandynawskim, zależało mi, żeby anioł pasował do nowoczesnego wystroju wnętrz. Namalowałam anioła ubranego w srebrnobiałą suknię na tle granatowego nieba. Niebo pokryłam brokatowymi gwiazdami i płatkami śniegu. Właściwie cały obraz jest połyskujący brokatem i metalicznymi farbami. Gałązki drzew są srebrnobiałe, śnieg połyskuje białym, grubym brokatem. Nad Aniołem umieściłam gołąbki 3D trzymające w dzióbkach złote obrączki. Na dole przymocowałam mosiężną tabliczkę pokrytą naturalną patyną (uzyskaną w pracownianym zaciszu). Na tabliczce napisałam ręcznie: Anioł na Szczęście. W słowie „szczęście” zawiera się wszystko, co można życzyć młodym małżonkom na nową drogę życia. Całość zabezpieczyłam werniksem.

Z tyłu obrazka przymocowałam tabliczkę z ręcznie wykaligrafowaną dedykacją. Taki Anioł z pewnością jest wspaniałym prezentem z okazji tak ważnej uroczystości, jaką jest ślub. Inne anioły z serii ślubnych aniołów na szczęście są do zobaczenia TUTAJ.

 

Ślubny Anioł na Szczęście – Anioł Zimowy:

  • Wymiary zewnętrzny: 27 cm x 40 cm
  • Grubość deski 3,5 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusze kolorowe

 

Na życzenie mogę również namalować obraz z takim motywem lub z podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły około miesiąca.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9851 Kategorie: ,
    Scroll to top