Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Ręcznie Malowany Stary Stolik Drewniany w stylu Shabby Chic

2 200,00 

Na stanie

Ten ręcznie malowany stary stolik drewniany (fornirowany) to polska produkcja z lat 50-tych ubiegłego wieku. W oryginale takie stoliki były przeznaczone jako meble pod radio. To były takie czasy, kiedy radio właśnie a nie telewizor potrafiło stanowić centralną część salonu. Musiało więc stać na eksponowanym miejscu. Stolik wyszperałam na targu staroci. Od razu chwycił mnie za serce. Tak już mam, że stare przedmioty mówią do mnie. Przygarniam więc je, naprawiam, maluję. Ten mebelek starannie odnowiłam i pomalowałam farbą w odcieniu złamanej bieli w stylu schabby chic. Farba, której użyłam, jest odporna na ścieranie. Dodatkowo nie żółknie pod wpływem światła. Szuflady natomiast dla kontrastu pokryłam mocnymi kolorami i pomalowałam motywem kwiatów i bajkowych ptaków. Godnym uwagi jest fakt, że każdą z szuflad pomalowałam inaczej. Dzięki temu szafka jest zupełnie wyjątkowa i oryginalna. Całość z pewnością prezentuje się bardzo urokliwie. Mebelek taki jest przeznaczony dla tych, którzy cenią sobie unikatowe, niebanalne przedmioty tworzone w pojedynczych egzemplarzach. Gwarantuję, że nie ma drugiego takiego stolika na całym świecie.

 

Ręcznie Malowany Stary Stolik – wymiary stolika:

  • Długość 69 cm
  • Głębokość 40 cm
  • Wysokość 75 cm

Zainteresowanych kupnem proszę o kontakt. Taki wyjątkowy mebel pasuje zarówno do wnętrz rustykalnych, jak i industrialnych. Jeśli ktoś chce mieć przedmiot, który występuje tylko w jednym egzemplarzu to zapraszam do kupna.

Koszt przesyłki.

 

Zapraszam do odwiedzania Zapraszam do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Na Pintereście natomiast często wstawiam zdjęcia, których nie zobaczycie na stronie Pracowni.

 

Shabby Chic
SKU: 4129 Kategoria:
Scroll to top