Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Ręcznie Malowany Anioł na Prezent – Anioł w Różowej Sukience

„Anioł w Różowej Sukience” to Anioł na prezent dla mojej kuzynki do jej nowego mieszkania. Właścicielka kolekcjonuje anioły, w związku z tym ten miał być uzupełnieniem kolekcji. Ponieważ w mieszkaniu wiszą regały na książki w formie rombów,  więc anioła namalowałam również w rombie.  Takie małe obrazki świetnie sprawdzają się jako upominki z okazji  pierwszej wizyty w nowym mieszkaniu. Mogą być również wspaniałym prezentem z okazji imienin czy urodzin. Ich zaletą jest to, że po pierwsze są niedrogie, po drugie łatwo znaleźć dla nich miejsce w mieszkaniu i wpasować je do wnętrza bo są nieduże. Zapraszam do obejrzenia mojego cyklu Anioły na Prezent z mojej pracowni.

 

Anioł w Różowej Sukience:

  • Wymiary obrazu: 15 cm x 15 cm
  • Grubość ramki podobrazia: 2 cm
  • Technika: farby akrylowe

Jeżeli nie wiesz co kupić przyjaciółce idąc z wizytą do nowego mieszkania to możesz być pewna, że taki anioł na prezent zawsze będzie dobrym pomysłem.

Na życzenie mogę namalować podobny obraz w wymiarach do uzgodnienia. Osoby zainteresowane proszę o kontakt. Cena zamówionego u mnie obrazu uzależniona jest przede wszystkim od jego wielkości. Czas realizacji takiego indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Koszt przesyłki.

Zapraszam również do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku.

 

Anioły na Prezent

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 4098 Kategorie: ,
    Scroll to top