Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Prezent na Komunię dla Dziewczynki – Anioł Stróż

Od kilku lat zajmuję się malowaniem aniołów na różne okazje: chrzciny, śluby, komunie i wiem, jak dużą radość sprawiają moje prace obdarowanym. Więc jeżeli ktoś ma wątpliwości, jaki może być prezent na komunię dla dziewczynki, to podpowiem, że dedykowany anioł malowany ręcznie jest świetnym pomysłem.

Okolicznościowy obraz z aniołem należy do tego gatunku prezentów, które są pamiątką na całe życie. Takich upominków poszukują klienci, którzy zwracają się do mnie z prośbą o namalowanie obrazów. Tym razem namalowałam dziewczynkę w komunijnej sukience, której towarzyszy anioł. Pod spodem umieściłam napis „Ty zawsze przy mnie stój”. Prawdę mówiąc, jeszcze nigdy do tej pory nie namalowałam takiego obrazka. Był to pomysł mojej klientki. Koncepcja bardzo mi się spodobała. Jeżeli spodoba się innym, to na pewno powstaną warianty tego obrazka. W tle namalowałam ogród różany. Obrazek miał być pastelowy, z uwzględnieniem różowego koloru. Jakoś tak się dzieje, że małe dziewczynki, zanim z tego wyrosną,  bardzo lubią różowy kolor. Obraz namalowałam na płótnie farbami akrylowymi i tuszem.

 

Prezent na komunię dla dziewczynki  – Anioł Stróż

  • Wymiary obrazu: 25 cm x 25 cm
  • Grubość ramki podobrazia: 2 cm
  • Technika: farby akrylowe

Na życzenie mogę oczywiście namalować podobny obraz w wymiarach do uzgodnienia. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji takiego indywidualnego zamówienia trwa z reguły około 2 tygodni. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Dużą część Aniołów, które malowałam na prezent, można zobaczyć TUTAJ.

Zapraszam również do odwiedzania moich profili na Pinterest, na Instagramie i na Facebooku.

 

Anioł na Komunię

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 8562 Kategorie: ,
    Scroll to top