Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Prezent na komunię – Anioł Siedzący w Oknie

Często zastanawiamy się, jaki kupić prezent  na komunię dla dziecka. Poszukujemy niebanalnych, bardzo osobistych upominków, które będą pamiątką na całe życie. Jednocześnie stajemy przed dylematem, co może być tym niebanalnym i odpowiednim do sytuacji podarunkiem. Nie łudźmy się, że rower lub komputer będą miały wartość ponadczasową. Po kilkunastu, kilkudziesięciu latach nikt nie będzie pamiętał, ani tym bardziej posiadał, tych pieniędzy, tych gadżetów, które dostał w prezencie od chrzestnych, rodziców, dziadków. Kiedy ja szłam do pierwszej komunii, dzieci standardowo otrzymywały rower i zegarek. Nie muszę mówić, że ani roweru, ani zegarka już nie posiadam. Ale gdybym dostała ładny obraz, z pewnością byłby ze mną do dzisiaj. Dlatego kiedy ktoś pyta, co wybrać, odpowiadam,  że Anioł malowany z dedykacją to jest najlepszy prezent na komunię.

Tym razem namalowałam… Anioła Siedzącego w Oknie z Kotem. Tak, wiem, że ten motyw bardzo często powtarzam. Ale jest to mój ulubiony rodzaj aniołów. Dlatego staram się, żeby za każdym razem Anioł wyglądał inaczej. Zmieniam też towarzyszące mu koty. Tym razem kot jest pospolitym dachowcem.

 

Prezent na komunię – Anioł Siedzący w Oknie:

  • Wymiary obrazu: 25 cm x 25 cm
  • Grubość ramki podobrazia: 2 cm
  • Technika: farby akrylowe

 

Na życzenie mogę rzecz jasna namalować podobny obraz w wymiarach do uzgodnienia. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji takiego indywidualnego zamówienia trwa z reguły około 2 tygodni. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Pozostałe Anioły malowane na prezent, które do tej pory stworzyłam można zobaczyć TUTAJ.

Zapraszam również do odwiedzania moich profili na Pinterest, na Instagramie i na Facebooku.

 

Anioł na Prezent

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 8545 Kategorie: ,
    Scroll to top