Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Prezent dla Hydraulika – Nalewak z Rur

700,00 800,00 

Wyczyść

To już drugi z kolei ludzik z rur, który znalazł się w ofercie Pracowni. Moi klienci twierdzą, że jest to idealny prezent dla hydraulika (bo z rur). Ja poszedłbym dalej i nazwałbym go urządzeniem wielofunkcyjnym. Łączy bowiem w sobie zalety nalewaka z funkcją lampki nocnej. Jest troszkę większy od poprzedniego (TUTAJ), a w miejsce główki zamontowana została żarówka.  Można wkręcić dowolną żarówkę, w której ludzikowi będzie „do twarzy” (Ludzika sprzedajemy bez żarówki). Ważne, żeby posiadała gwint E27 (duży gwint). Podnosi to niewątpliwie atrakcyjność mojego nalewaka, który przecież służyć może za oryginalną lamkę stołową czy nocną.

 

Pytacie: po co komuś nalewak z lampką? Już odpowiadam! Otóż jeśli przyjdzie Wam do głowy, żeby dyskretnie (w tajemnicy przed małżonką czy partnerką) napić się kieliszeczek dowolnego alkoholu, to ten praktyczny nalewak z rur wyposażony w lamkę nocną sprawdzi się idealnie. Nalewak należy ustawić w salonie, na komodzie lub innym eksponowanym miejscu, włożyć do niego butelkę naszego ulubionego trunku. I gdy zajdzie taka potrzeba możemy cichutko, bez zapalania światła i budzenie rodziny nalać sobie kieliszek … (tu wstawcie dowolny płyn, jaki macie na myśli).

Ludzika przymocowałem jest do grubej bukowej deski pokrytej lakierem odpornym na działanie alkoholu.

 

Nalewak z Rur – Prezent dla Hydraulika – wymiary:

  • Wysokość całkowita to 49 cm
  • Wymiary dębowej podstawki ludzika: 24 cm x 24 cm
  • Materiał: złączki żeliwne i nierdzewne złączki stalowe
  • Pasuje do większości butelek o pojemności 0,5 i 0,7 litra

Wszystkie elementy, przez które przelewa się alkohol wykonane są oczywiście ze stali nierdzewnej. Zapewnia to sterylne warunki dla płynu, który będzie tamtędy przepływał. Zupełnie inny projekt nalewaka możecie zobaczyć TUTAJ.

 

Zapraszam oczywiście również do mojego profilu na Instagramie oraz do odwiedzania Pinterestu i Facebooka. W razie pytań czy sugestii bardzo proszę o Kontakt. Ze względu na popyt jakim cieszą się te nalewaki może się zdarzyć, że nie będą dostępne od ręki. Maksymalny czas oczekiwania wynosi do 10 dni roboczych.

 

Prezent dla Mężczyzny

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 8603 Kategorie: ,
    Scroll to top