Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Portret Ślubny Retro

Nie tylko aniołami człowiek żyje! Faktem jest, ze specjalizuję się w malowaniu aniołów na różne okazje. Ale z tym większą przyjemnością wykonuję inne prace. Tym razem poproszono mnie o wykonanie prezentu na ślub. Dokładnie miał  to być portret ślubny,  a konkretnie mówiąc, portret ślubny w stylu retro. Uwielbiam takie zamówienia! Pani Barbara trafiła do mnie w poszukiwaniu oryginalnego upominku na ślub dla znajomych. Para „młoda” to Brytyjczycy – Maka i David, ludzie w dojrzałym wieku. Zależało nam więc, żeby upominek był nietuzinkowy, sprawił im radość i stał się jednocześnie wspaniałą pamiątką. Zdecydowałyśmy, że ślubny portret w starym stylu, czyli tzw. monidło będzie trafionym prezentem.

Ze zrozumiałych względów nie mogłam zrobić zdjęcia młodej parze. Wykorzystałam więc fotografię przysłaną przez klientkę. Zdjęcie powiększyłam i wyretuszowałam. Następnie wydrukowałam na papierze kredowym i przy pomocy kleju, nożyczek i farb dokonałam metamorfozy oblubieńców. Portret wykonałam ręcznie, ale potem zeskanowałam go i wydrukowałam jeszcze raz, żeby przypominał zdjęcie ślubne zrobione u fotografa. Całość oprawiłam w stylową ramę, z tyłu zamieściłam stosowną dedykację wypisaną ręcznie.

 

Portret Ślubny Retro – wymiary:

  • Praca w formacie A3
  • Kolaż na tekturze
  • Technika: farby akrylowe, tusz, pastele

Jeżeli interesuje Cię proces wykonania monidła to zapraszam TUTAJ. Na Twoje życzenie mogę stworzyć taki portret z powierzonego zdjęcia. Zapraszam do kontaktu.

Zachęcam do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

 

Portret Ślubny w Starym Stylu

 

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 8238 Kategoria:
    Scroll to top