Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Podpórka pod Książki w Stylu Industrialnym – Numer 1

120,00 160,00 

Wyczyść

Podpórka pod książki w stylu industrialnym wykonana jest z metalowych elementów hydraulicznych. A te jak widać nadają jej surowy wygląd.

Takie wyjątkowe industrialne podpórki sprawdzą się oczywiście doskonale na każdej półce z książkami i będą się tam świetnie prezentować. Ponieważ podklejam je od spodu taśmą silikonową dobrze trzymają się powierzchni i bez obaw można podpierać nimi nawet ciężkie książki.

 

Podpórka pod Książki w Stylu Industrialnym – wymiary:

  • Wysokość elementów to 10cm
  • Szerokość 10cm
  • Waga tej metalowej podpórki to 0,6kg. Na metalu nie oszczędzałem!!!

TUTAJ prezentuję dosyć podobny element, do zmontowania którego użyłem jednak większych i cięższych elementów dzięki czemu wygląda znacznie bardziej okazale.

Proszę pamiętać, że wszystkie industrialne akcesoria wykonuję własnoręcznie tylko na zamówienie. Najczęściej występują w trzech wersjach kolorystycznych. Czarną wersję wykonuję z elementów, które poddałem oksydacji chemicznej dzięki której uzyskałem niepowtarzalny wygląd czarnej patyny. Do montażu srebrnych podpórek używam żeliwa, które zostało ocynkowane. Aby uzyskać przedmioty w barwie grafitu grafitowej używam żeliwa w jego naturalnym kolorze. We wszystkich kolorach industrialne podpórki pod książki prezentują się bardzo atrakcyjnie.

W razie jakichkolwiek pytań czy sugestii proszę o kontakt. Koszt wysyłki.

Zapraszam również do zaglądania na nasze profile na Instagramie oraz do odwiedzania Pinterestu, gdzie wstawiam często zdjęcia, których nie użyłem na stronie Pracowni.

 

Designerska Podpórka

    SKU: 6624 Kategoria:
    Scroll to top