Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Piękny Anioł malowany na desce – Anioł dla mężczyzny

Ten niewątpliwie piękny anioł malowany na desce jest aniołem dedykowanym mężczyźnie. Ba, powiem więcej! Jest to anioł, którego stworzyłam na zamówienie pewnego pana, który to pan zapragnął mieć swojego osobistego Anioła Stróża. Przyznaję, że był to pierwszy w mojej karierze (zawsze może być ten pierwszy raz) anioł, którego namalowałam dla mężczyzny. Przekaz mojego klienta był jasny: anioł miał być piękną sensualną kobietą, najlepiej brunetką i posiadać atrybut związany z zamawiającym.

Mówisz-masz! Przyznam, że trochę musiałam się zmierzyć z tematem sensualności u anioła. Ale ponieważ dobrze wiem, że anioł musi pasować do danej osoby, namalowałam taką kobietę, która jest pociągająca. Pracę wykonałam na płycinie ze sklejki, którą oprawiłam w dębową rzeźbioną ramę będącą fragmentem szafki. Użyłam ograniczonej ilości kolorów, ponieważ czasem mniej znaczy lepiej. Tło natomiast pokryłam odcieniami złota. Na ramieniu Anioła umieściłam złotą bransoletę z literą A od imienia Andrzej (atrybut). Anioł spełnił oczekiwania. Mieszka teraz w pięknym gabinecie w modrzewiowym domu Andrzeja. I ma się tam dobrze.

 

 

Piękny Anioł malowany na desce:

  • Wymiary zewnętrzny: 38,5 cm x 58,5 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusze kolorowe

Ponieważ specjalizuję się w malowaniu personalizowanych Aniołów, zapraszam wszystkich, którzy potrzebują osobistych anielskich opiekunów. Jestem gotowa do podjęcia nowych wyzwań. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły około miesiąca.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 10153 Kategorie: ,
    Scroll to top