Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Personalizowana Deska z Napisem Motywacyjnym

Produkt, który prezentuję jest to Personalizowana Deska z Napisem Motywacyjnym. Można by też nazwać ją deską z pozytywnym przekonaniem. Wykonałam ją na prezent pod choinkę dla pewnej licealistki. Ale z pewnością taki prezent nie posiada ograniczeń wiekowych. Przecież problemy z samoakceptacją dotykają osób w różnym wieku i różnych płci. Pozytywne przekonania, motywacje, afirmacje mogą wzmocnić każdego, kto ma niską samoocenę czy brak wiary w siebie. Są to zdania, które powtarzane systematycznie zmieniają ludzi. Warunkiem jest systematyczność, z czym większość ludzi ma problem. Taka ozdobna deska z napisem może pełnić dwojaką funkcję. Po pierwsze może stanowić ozdobę pokoju. Po drugie może być utrwalającym się przez ciągłe patrzenie przekonaniem. W tym przypadku 17-letnia dziewczyna będzie codziennie spoglądać na napis: „Ja, Hania, kocham siebie”. Wierzę, że pewnego dnia po prostu w to uwierzy.

Napis wykonałam na desce jabłoniowej, Litery wycięłam i pomalowałam w odcieniach turkusu od najjaśniejszego do ciemnego odcienia. Deskę ozdobiłam drobnymi kwiatuszkami. Brzegi z korą pokryłam ciemną bejcą i złotem. Chciałam, żeby deska w całości była radosna i optymistyczna. Całość zabezpieczyłam woskiem.

 

Personalizowana Deska z Napisem Motywacyjnym:

  • Wymiary deski: 70 cm x 25 cm
  • Deska ma grubość 2,5 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz

Na życzenie mogę wykonać podobną lub inną deskę w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt. Pozostałe deski, które do tej pory wykonałam można zobaczyć TUTAJ.

Cenę ustalam indywidualnie.

Zapraszam do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9827 Kategorie: ,
    Scroll to top