Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Oksydowany Industrialny Uchwyt z Rur na Papier Toaletowy. Numer 2

180,00 300,00 

Wyczyść

Oksydowany industrialny uchwyt z rur stalowych to wieszak lub inaczej mówiąc uchwyt łazienkowy na papier toaletowy, który wykonałem z hydraulicznych złączek żeliwnych i rur stalowych. Kiedy zmontowałem już mój pierwszy uchwyt na papier i zainstalowałem go w łazience, wzbudził zainteresowanie moich dzieci. Złożyły u mnie zamówienie na uchwyt do swojej łazienki. Nie chciałem by był identyczny, a ponieważ zacząłem nieznacznie orientować się już w hydraulicznym nazewnictwie, postanowiłem zaprojektować coś nowego. I w ten sposób powstał uchwyt Numer 2.

 

Oksydowany Industrialny Uchwyt z Rur – wymiary:

  • Długość całkowita: 21 cm
  • Długość samej rurki na papier to 12 cm
  • Szerokość 9 cm (tyle odstaje od ściany)
  • Wysokość uchwytu – 12 cm
  • Waga – to ponad 0,5 kg.
  • Wkręty załączam w komplecie.

TUTAJ można zobaczyć wszystkie warianty industrialnych uchwytów na papier toaletowy, takich, które wykonałem dotychczas w ramach Pracowni.

Takie uchwyty wykonujemy ręcznie w pracowni na prywatne zamówienia. Mogą być w wersji grafitowej – naturale żeliwo, ocynkowanej – srebrnej, ponadto mogą być też w wersji czarnej i w kolorystyce mieszanej. Uchwyty możemy wykonać zarówno w wersji prawej jak i lewej. Wkręty są załączone w komplecie.

 

W razie jakichkolwiek pytań, sugestii czy zainteresowania zakupem proszę o kontakt. A na koniec serdecznie zapraszam również do naszych profili na Instagramie oraz do odwiedzania Pinterestu.

Koszt wysyłki.

 

Industrial Toilet Paper Holder.

    SKU: 8963 Kategoria:
    Scroll to top