Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Oksydowany Industrialny Uchwyt z Rur na Papier Toaletowy. Numer 3

150,00 300,00 

Wyczyść

Oksydowany industrialny uchwyt łazienkowy na papier toaletowy wykonałem oczywiście z hydraulicznych złączek żeliwnych i rury stalowej. Po wykonaniu dwóch pierwszych modeli uchwytów na papier okazało się,  że projektuje mi się je wyjątkowo łatwo. Może dlatego, że lubię rzeczy minimalistyczne, a do wykonania takiego uchwytu wystarczy tylko kilka elementów. Specjalnie dla majsterkowiczów nagrałem film (TUTAJ), na którym krok po kroku pokazuję jak wykonać podobny wieszak. I jakie elementy są potrzebne do jego wykonania.

Należy pamiętać, że zależnie od układu łazienki mogę taki uchwyt wykonać w wersji prawej i lewej. Wystarczy o tym wspomnieć w zamówieniu.

 

Oksydowany Industrialny Uchwyt Numer 3 – wymiary:

  • Długość całkowita: 21 cm
  • Długość samej rurki na papier to 12 cm
  • Szerokość 9 cm (tyle odstaje od ściany)
  • Wysokość uchwytu – 10 cm
  • Waga – to ponad 0,5 kg.
  • Wkręty załączam w komplecie.

Nawiasem mówiąc te uchwyty są praktycznie niezniszczalne. Pokażcie mi takie w sklepie!!! TUTAJ natomiast można zobaczyć wszystkie warianty industrialnych uchwytów na papier toaletowy, które aktualnie wykonuję w ramach Pracowni.

Tego typu uchwyty wykonujemy ręcznie w pracowni tylko na prywatne zamówienia. Mogą być w wersji ocynkowanej, oksydowanej, ponadto mogą być też w kolorystyce grafitowej lub mieszanej.

 

W razie jakichkolwiek pytań czy sugestii proszę o kontakt. Serdecznie zapraszam również do naszych profili na Instagramie oraz do odwiedzania Pinterestu.

Koszt przesyłki.

 

Industrial Toilet Paper Holder

    SKU: 9143 Kategoria:
    Scroll to top