Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Ocynkowany Wieszak z Rur na Papier Toaletowy. Numer 4

120,00 300,00 

Wyczyść

Ocynkowany wieszak z rur na papier toaletowy wykonałem ze złączek żeliwnych i kawałka rury stalowej. Na co dzień złączek lub inaczej mówiąc łączników, używają hydraulicy do budowania instalacji doprowadzających wodę do naszych domów i mieszkań. Obecnie wszakże, coraz częściej instalacje te wykonywane są z tworzywa sztucznego, które wypiera żeliwo. Elementy plastikowe są przecież łatwiejsze w montażu, dużo lżejsze i odporne na korozje.  Myślę sobie, że za kilka lat te żeliwne łączniki będą używane już tylko do montażu elementów wystroju industrialnego naszych mieszkań…

 

Ocynkowany Wieszak z Rur na Papier Toaletowy Numer 4 – Wymiary:

  • Całkowita długość tego metalowego uchwytu to 21 cm
  • Długość samej rurki na papier to 12 cm
  • Szerokość to 9 cm (tyle odstaje od ściany)
  • Wysokość uchwytu to 13 cm.
  • Ten industrialny wieszak z rur na papier waży prawie 1 kilogram. To naprawdę solidny przedmiot.

Takie industrialne wieszaki wykonuję ręcznie w Pracowni na prywatne zamówienia. Wieszaki mogę wykonać w kilku wersjach kolorystycznych. W czarnej, ponieważ elementy montażowe poddałem oksydowaniu. W srebrnej bo używam elementów ocynkowanych. Mogę je również wykonać w barwie grafitowej, zachowując oryginalny kolor żeliwa szarego. Wkręty do montażu oczywiście załączam w komplecie. Koszt wysyłki.

 

TUTAJ można zobaczyć wszystkie warianty industrialnych uchwytów na papier toaletowy, które zaprojektowałem i wykonuję w ramach Pracowni.

 

Zapraszam do odwiedzania mojego profilu na Instagramie.

 

Designerski Uchwyt na Papier

    SKU: 9121 Kategoria:
    Scroll to top