Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Ocynkowany Wieszak Loft – Uchwyt Horns w Wersji Light

130,00 300,00 

Wyczyść

Ocynkowany wieszak loft, który wykonałem z rur doskonale sprawdzi się zarówno w kuchni jak i w przedpokoju. Jak widać na poniższym zdjęciu jest to subtelniejsza wersja wieszaka Horns.

Dwa wieszaki loft wykonane z rur, w kolorze grafitowym
Horns light (u góry) i jego większy „brat” Horns (na dole).

Uchwyt ten posiada dwa haczyki do wieszania. Ocynkowany wieszak loft można zamocować za pomocą 3 wkrętów o średnicy 6 mm. Szerokość tego industrialnego wieszaka wynosi 13cm, głębokość 6cm (tyle odstaje od ściany), waga 0,5kg. Wkręty załączam oczywiście w komplecie. Podobnie jak wszystkie inne wieszaki w naszej kolekcji, które zobaczyć można TUTAJ, Horns light jest bardzo solidnie wykonany.

 

Uchwyt Horns w Wersji Light – wymiary:

  • szerokość – 13 cm
  • Odstaje od ściany na około 6 cm
  • Waży około 0,5 kg

Industrialne uchwyty wykonuję zawsze własnoręcznie i tylko na zamówienie. Występują w kilku wersjach kolorystycznych. Wersję w kolorze grafitu montuję z naturalnego żeliwa, które jest szare. Do wersji czarnej używam elementów, które poddałem oksydacji chemicznej. Łączniki ocynkowane są srebrne dlatego używam ich kiedy wieszak ma być w kolorze srebrnym. Zapewniam, że we wszystkich kolorach prezentują się świetnie. Z tego powodu sprawdzają się doskonale zarówno w nowoczesnych wnętrzach minimalistycznych z surowych materiałów, jak i w przestrzeniach bardziej klasycznych. Właśnie takie uchwyty posłużyły do zrealizowania większego wieszaka w przedpokoju, który można zobaczyć TUTAJ. Koszt wysyłki.

 

Na zakończenie zapraszam również do naszych obu profili na Instagramie oraz do odwiedzania Pinterestu.

 

Nowoczesny wieszak

    SKU: 9106 Kategoria:
    Scroll to top