Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Obrazek Anioł Stróż na Chrzest dla Krystiana

Obrazek Anioł Stróż na Chrzest dla Krystiana jest to pierwszy obrazek (jak dobrze, że wciąż może być jakiś „pierwszy raz”!), na którym namalowałam psa. Od dłuższego czasu miałam takie przekonanie, że obrazy z aniołami kolekcjonują li tylko i wyłącznie właściciele kotów. Od tylu lat przecież maluję anioły na chrzciny, komunie, śluby, inne okazje i bez okazji, i ani jednego psa! I teraz wreszcie dzięki mojej klientce mam pieska. Ale ponieważ w każdej beczce miodu musi być łyżka dziegciu, piesek okazał się być mopsikiem o czarnym umaszczeniu, co mocno utrudniło malowanie (mały i czarny). Anioła namalowałam na dębowych drzwiczkach od szafki. Bardzo lubię malowanie na drewnianych frontach meblowych, ponieważ mają one płycinę i ramkę, co nadaje obrazowi bardziej dekoracyjnego wyglądu. Na obrazku, zgodnie z życzeniem pani Olgi namalowałam Anioła przytulającego chłopca, a obok na parapecie umieściłam czarnego mopsika. W tle namalowałam kolorowe kamieniczki i nocne niebo usiane kolorowymi gwiazdami. Motyw gwiazdek powtórzyłam też na ramie. Na dole umieściłam napis „Anioł Stróż dla Krystiana”. Z tyłu przykręciłam dedykację wypisaną ręcznie na ozdobnej sklejce.

 

Obrazek Anioł Stróż na Chrzest dla Krystiana:

  • Wymiary zewnętrzny deski: 28 cm x 39cm
  • Wymiar samego obrazka: 20 cm x 26 cm
  • Grubość deski – 2 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz, kredki pastelowe

Większość pozostałych aniołów, które namalowałam dla dzieci można zobaczyć TUTAJ. Na życzenie mogę też namalować obraz z takim motywem lub z podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cena każdego obrazu ustalana jest indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9430 Kategorie: ,
    Scroll to top