Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Obraz z Aniołem na Komunię – Anioł Stróż dla Wiktorii

Tego Anioła namalowałam dla 10-letniej Wiktorii, córki mojego przyjaciela. W czasach przed pandemią w sposób bardzo regularny mój kalendarz pracy wyznaczały uroczystości rodzinne i religijne. Teraz zapanował całkowity chaos w tej materii. Terminy chrzcin, ślubów, komunii są zupełnie nieprzewidywalne. Obraz z Aniołem na Komunię, który tu prezentuję, namalowałam w … październiku. To nie jest dobry czas na komunię, zwłaszcza, że pogoda w październiku bywa gorsza niż lepsza. Ale Anioł Stróż dla Wiktorii zdziałał cuda. Pogoda była słoneczna, uroczystość piękna, a Wiktoria szczęśliwa. A tydzień później … wprowadzono lockdown.

Bardzo chciałam, żeby obrazek podobał się Wiktorii, żeby mogła utożsamić się ze swoim Aniołem Stróżem. Namalowałam więc pięknego Anioła i dziewczynkę w czułym uścisku na tle okna. Ubrałam ją w albę i autentyczny wianuszek, jaki Wiktoria miała na sobie. Ciemne niebo z gwiazdami nadało nastrojowości i intymności przedstawionej scenie. Do malowania użyłam zgaszonych barw. Całości dopełniła złota aureola i złota rama. Obraz stał się dla Wiktorii wspaniałą pamiątką Pierwszej Komunii Świętej. Byłam szczęśliwa, kiedy przyjaciel powiesił córce mój obrazek na ścianie w pokoju. Egzamin na udany prezent dałam celująco! Anioł nad Wiktorią czuwa.

Zainteresowanych obrazami na komunię odsyłam TUTAJ, gdzie można obejrzeć pozostałe prace z tego cyklu.

 

Obraz z Aniołem na Komunię – Anioł Stróż dla Wiktorii:

  • Wymiary obrazu: 25 cm x 25 cm (bez ramy)
  • Grubość ramki podobrazia – 2,0 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz, kredki pastelowe

Na życzenie mogę też namalować obraz z takim motywem lub z podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cena każdego obrazu ustalana jest indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

 

Anioł Stróż na Komunię

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9221 Kategorie: ,
    Scroll to top