Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Obraz z Aniołem Malowany Ręcznie – Anioł w oknie z kotem Agnieszki

„Anioł w oknie z kotem Agnieszki” jest to najnowszy obraz z aniołem malowany ręcznie przeze mnie. Muszę powiedzieć, że praca nad nim sprawiła mi dużo radości, ponieważ w tym roku (2021) maluję najczęściej obrazki dla dzieci. Bardzo kocham wszystkie dzieci i lubię malować dla nich, niemniej czasem przydaje się w pracy jakaś odmiana. I kiedy tak wzdychałam do jakiejś odmiany, zadzwoniła Agnieszka. Poprosiła mnie o obraz do salonu obowiązkowo z aniołem i kotem.  Agnieszka ma dom pod Krakowem, w którym mieszka z rodziną i gromadką rudych kotów (a może i z gromadką Aniołów). Namalowałam więc anioła w oknie (jakże lubię ten motyw!) z kotem (jakże lubię ten motyw). Uznałyśmy, ze gromadka to może byłaby przesada i jeden kot w zupełności wystarczy. Namalowałam Anioła siedzącego w oknie, który czyta książkę (Agnieszka bardzo lubi czytać książki, więc jej Anioł z pewnością też jest miłośnikiem literatury). Obok umieściłam rudego kota. A w tle namalowałam motyw, który lubię bardzo i często powtarzam, czyli kolorowe kamieniczki. Inne obrazy z kotami można zobaczyć TUTAJ.

 

Obraz z Aniołem Malowany Ręcznie – Anioł w oknie z kotem Agnieszki:

  • Wymiary obrazu: 40 cm x 40 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz, kredki pastelowe

Na życzenie mogę również namalować obraz z takim motywem lub podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie. Sprzedaję obrazy bez ramy, ale na życzenie, za dodatkową opłatą mogę je oprawić w zaprzyjaźnionej firmie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9424 Kategorie: ,
    Scroll to top