Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Obraz z Aniołem – Anioł Wiosenny

Obraz z Aniołem, który nazwałam „Anioł Wiosenny”, powstał z mojej tęsknoty za słońcem, ciepłem, świeżością. Jednym słowem za tym wszystkim, co przynosi wiosna. Ba, nie tylko mojej tęsknoty. Obraz namalowałam specjalnie dla pani Iwony, która ma podobne odczucia, jak ja. A kiedy nadchodzi wiosna, przychodzi też na człowieka potrzeba zmian i nic tak nie cieszy, jak świeżo powieszony obraz w pokoju. Zwłaszcza obraz z „Aniołem Wiosennym”. Namalowałam więc kwitnącą łąkę i fruwające nad nią motyle. Motyle namalowałam metalicznymi farbami. Dzięki temu ich skrzydła wyglądają jak witrażowe szkiełka. Anioła zaś ubrałam w zwiewną sukienkę. I niecierpliwie czekam na wiosnę!
Obraz namalowałam farbami akrylowymi i tłustymi pastelami na płótnie. Całość wykończyłam werniksem.

 

Obraz z Aniołem:

  • Wymiary obrazu: 50 cm x 50 cm
  • Grubość ramki podobrazia: 2 cm
  • Obraz nie posiada ramy
  • Technika : farby akrylowe

Anioły z motylami najwyraźniej budzą  sympatię moich klientów, bo jest to temat, który co pewien czas pojawia się w zamówieniach. Wszystkie pozostałe obrazy z tej serii, które do tej pory namalowałam można zobaczyć TUTAJ. Na życzenie mogę rzecz jasna namalować obraz podobny, w wymiarach do uzgodnienia. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Ponadto czas realizacji takiego indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie.

 

Zapraszam do odwiedzania mojego profilu na Instagramie i na Facebooku.

 

Obraz na Zamówienie

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 7186 Kategorie: ,
    Scroll to top