Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Obraz na Starej Desce – Anioł Szczęścia

Obraz na Starej Desce – Anioł Szczęścia dla mojej przyjaciółki jest to taka praca, która powstała z potrzeby serca. Moja przyjaciółka ma dobrą energię i wszystko, co dla niej maluję, sprawia mi dużo radości. Przyjaciółce też, mam nadzieję. Kiedy coś mi nie idzie, maluję przyjaciółce Anioła i … robi się lepiej. Tego Anioła namalowałam na fragmencie starej dębowej szafki nocnej.

Swego czasu trafiło do mnie parę szafeczek w stanie kompletnej ruiny. Nie nadawały się do odnowienia, ale do wykorzystania na podobrazia jak najbardziej. Lubię dawać przedmiotom drugie życie. I bardzo lubię malować na starym drewnie. Te stare nakastliki stały się moim ulubionym materiałem twórczym. Czuję pod pędzlem, ze deski współpracują ze mną i malowanie samo się układa. W starych meblach lubię też to, że mają płycinę wbudowane w ramę z drewna.  Wykorzystałam to przy tworzeniu anioła. Postać umieściłam we wnętrzu, a ramę ozdobiłam kwiatami. Na dole przymocowałam mosiężną patynowaną tabliczkę z napisem: „Anioł Szczęścia”.

 

Obraz na starej desce Anioł Szczęścia:

  • Wymiary obrazu: 28 cm x 68 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz, kredki pastelowe

 

Rzecz jasna na życzenie mogę też namalować obraz z takim motywem lub z podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cena każdego obrazu ustalana jest indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa nie mniej niż 2 tygodnie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

 

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9550 Kategorie: ,
    Scroll to top