Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Obraz na Desce ze Skrzydłami

Czasami mam problem, jak nazwać pracę, którą wykonałam. W tym przypadku stwierdziłam, że „Obraz na desce ze skrzydłami” będzie najlepszym określeniem. Ale tak naprawdę trudną tę pracę nazwać obrazem, lepiej chyba byłoby powiedzieć, że jest to ręcznie pisany wiersz na desce. Powstał na prezent z okazji urodzin męża mojej klientki. Sara napisała dla męża wiersz, a ja po prostu ubrałam go w formę.

Nie tak łatwo jest przełożyć tekst na język obrazu. Wymyśliłam więc, że wypiszę tekst na grubej desce dębowej. Deskę pomalowałam transparentną farbą w odcieniach błękitu i turkusu. Następnie ściętym piórem wykaligrafowałam tekst tuszem w kolorze sepii. Ale deska wyglądała zbyt skromnie. Domontowałam więc do niej anielskie skrzydła. Skrzydła wycięłam z bukowych desek. Były to zwykłe, proste deski. Wyszczotkowałam je więc, żeby uzyskać fakturę, a następnie nieco wybieliłam. Musze przyznać, że skrzydła wyszły pięknie. Następnie przymocowałam je do deski za pomocą zawiasów pozyskanych ze starej szafy od znajomego stolarza. Och, bez znajomych stolarzy moje prace byłyby dużo uboższe, ponieważ okazało się, że trudno zdobyć mosiężne zawiasy odpowiedniej wielkości. A bardzo zależało mi, żeby skrzydła były ruchome i dawały się odchylać. Summa summarum wszystko udało się spiąć w całość  w terminie i rzeczony mąż otrzymał prezent.

 

Obraz na desce ze skrzydłami:

  • Wymiary deski: 29 cm x 50 cm
  • Deska ma grubość 4 cm
  • Wymiar każdego skrzydła: 29 cm x 61 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz

Na życzenie mogę oczywiście namalować deskę z podobnym motywem w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cenę ustalam indywidualnie. Zależy ona przede wszystkim od wielkości deski i gatunku drewna. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie.

Zapraszam do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9571 Kategorie: ,
    Scroll to top