Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Obraz na desce – Marzanna

Obraz na starej desce lub surowym drewnie maluję zawsze z ogromną przyjemnością. Drewno jest jak człowiek. Ma duszę i właściwy sobie charakter. Nigdy nie wiadomo, jak ułoży nam się współpraca. Najczęściej maluję anioły lub postaci świętych. Ale może to pora roku, a może inne okoliczności natchnęły mnie tym razem do namalowania słowiańskiego bóstwa. Marzanna jest słowiańską boginią, która jest związana z zimą, śmiercią, zaświatami, ale także odnawiającym się życiem i wiosennym urodzajem (a przynajmniej Ja przyjęłam taką wersję tego bóstwa). Namalowałam Marzannę w kwitnącym sadzie przy pełni księżyca.

Żeby namalować obraz na starej desce, trzeba mieć deskę (ha, ha, ha …). Ja wykorzystałam stare drzwiczki od szafki kuchennej. Jakie to szczęście, że znajoma robiła remont kuchni!
Obraz namalowałam farbami akrylowymi i tłustymi pastelami. Na koniec przykleiłam wycięte ze sklejki ptaszki. Ramę pokryłam bejcą i zawoskowałam. Z tyłu przymocowałam uchwyt do zawieszenia na ścianie. Jeśli ktoś jest zainteresowany to więcej o technice malowania obrazów na drewnie można przeczytać TUTAJ.

 

  • Wymiary obrazu: 38,5 cm x 58,5 cm
  • Rama drzwiczek – drewno dębowe
  • Technika : farby akrylowe, tłuste pastele

Na życzenie mogę rzecz jasna namalować podobny obraz w wymiarach do uzgodnienia. Kontakt.

Zapraszam również do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Pintereście.

 

Obraz malowany ręcznie

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 7296 Kategoria:
    Scroll to top