Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Obraz na desce – Anioł Małgorzaty z psem (Jackie)

Obraz na desce – Anioł Małgorzaty powstał na życzenie klientki. Pani Małgorzata miała uzasadnione pretensje, ze maluję li tylko i wyłącznie anioły z kotami. Fakt, maluję głównie anioły z kotami. Ale na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć tyle, że miłośnicy aniołów najwyraźniej nie są tożsami z miłośnikami psów. Przynajmniej tak było do tej pory.

Kiedy więc pewnego dnia zjawiła się w Pracowni klientka z pytaniem dlaczego nie maluję psów, odpowiedziałam, że owszem, maluję, tylko nikt psów nie zamawia. I Małgorzata zamówiła obraz. Namalowałam pięknego Anioła o zmysłowych rysach i brązowych włosach, który to Anioł trzyma w rękach bukiet tulipanów (wszystko zgodnie z życzeniem klientki). Obok Anioła w oknie siedzi Jackie, ukochana suczka Małgorzaty. Jackie jest bardzo kochaną i grzeczną psinką, ale nie lubi pozować do zdjęć. Przekonałam się o tym, kiedy próbowałyśmy z Małgorzatą uzyskać  takie zdjęcie pieska, które nadawałoby się do skopiowania na obraz. Jackie konsekwentnie odmawiała współpracy. W efekcie ja musiałam troszkę pozmyślać malując psa, a Małgorzata trochę przymknąć oko na efekt mojej pracy.

 

 

Obraz na desce – Anioł Małgorzaty z psem:

  • Wymiary zewnętrzny: 49 cm x 60 cm
  • Do malowania wykorzystałam dębowe drzwiczki meblowe
  • Technika: farby akrylowe, tusz, kredki pastelowe

 

Na życzenie mogę też namalować obraz z takim motywem lub z podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cena każdego obrazu ustalana jest indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9557 Kategorie: ,
    Scroll to top