Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Obraz Malowany na Desce – Ozdobna Deska Malowana w Kwiaty

Chętnie maluję na drewnie. Najczęściej są to różnego typu Anioły. Bardzo lubię malować anioły, ale czasami dobrze jest coś odmienić chociażby dlatego, żeby nie popaść w rutynę. Tak więc ostatnimi czasy zaczęłam malować kwiaty i motyle (na drewnie oczywiście).  Obraz malowany na desce z motywami roślinnymi jest świetnym pomysłem na ocieplenie wnętrza. Pasuje wszędzie. Sprawdza się zarówno we wnętrzach rustykalnych, jak i nowoczesnych. Drewno jest bardzo „przyjazne” człowiekowi, daje dobrą energię. I co najważniejsze nie ma dwóch takich samych kawałków drewna, więc każdy obraz na drewnie jest jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny.

 

Obraz Malowany na Desce

 

To, że zaczęłam malować kwiaty na deskach, to oczywiście „przypadek”. Zrządzeniem takiego przypadku najpierw trafiły do mnie orzechowe deski, deski z historią. Czekały specjalnie na mnie jakieś 50 lat! W latach 70-ych pewien klient złożył u mojego znajomego stolarza drewno orzechowe z zamiarem wykonania stołu. Na skutek różnych perturbacji (jak to w życiu bywa) stół nie został wykonany, klienta już nie ma (jak to w życiu), a deski zostały. Przeleżały zapomniane w stolarni, aż je wypatrzyłam. I tak trafiły do mnie. To się nazywa przeznaczenie! A potem dziwnym zrządzeniem losu zadzwoniła do mnie pani Ola, która poszukiwała osoby, która wykona jej ozdobna deskę do zamontowania wzdłuż drzwi. I w ten oto sposób zaczęłam malować ozdobne deski z motywem kwiatowym.

Obrazy takie maluję farbami akrylowymi i tuszami. Staram się zachować oryginalny wygląd desek, pozostawiam korę na brzegach, bejcy używam w bardzo ograniczonym zakresie. Orzech ma tak piękny naturalny wzór, że doprawdy grzechem byłoby niszczyć jego naturalną urodę. W tym przypadku kwiaty są dodatkiem do naturalnego rysunku drewna.

 

Obraz Malowany na Desce – Ozdobna Deska w Kwiaty

  • Wymiary deski: 125 cm x 24 cm
  • Deska orzechowa
  • Technika: farby akrylowe, tusze

 

Pozostałe  deski, które do tej pory namalowałam można zobaczyć TUTAJ. Na życzenie mogę również namalować deskę z dowolnym motywem. Kontakt.

Cenę ustalam indywidualnie. Zależy ona przede wszystkim od wielkości deski i gatunku drewna. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9004 Kategorie: ,
    Scroll to top