Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Napis nad Drzwi na Desce Pokój Temu Domowi

Prezentuję kolejną deskę z napisem, którą wykonałam dla mojej klientki. Napis nad drzwi na desce: „Pokój temu domowi”, kiedyś popularny w wiejskich domach, dziś trafił spod strzech do miasta. A raczej do domów mieszczuchów. Osobiście bardzo lubię takie napisy, które niosą przesłanie. Nie muszę mówić, że szewc bez butów chodzi, i że ja nie posiadam takiej deski w domu. Może dorobię się jej, kiedy przejdę na emeryturę i będę miała bardzo dużo czasu! A póki co spełniam marzenia moich klientek i maluję orzechowe deski w kwiaty i napisy.

Deska, którą tutaj prezentuję, jest przeznaczona dla Oli do jej nowego domu. Ola lubi drobne kwiatuszki i takie właśnie namalowałam w odcieniach błękitu. Prawą stronę deski przyciemniłam bejcą, lewa strona pozostała jasna. Następnie z każdej strony przymocowałam drewniane ptaszki wyrzeźbione z drewna śliwowego. Jasnego ptaszka umieściłam na ciemnym tle, ciemnego na jasnym. Drewniane ptaszki nabyłam metodą kupna w czasie tegorocznego pobytu na Suwalszczyźnie. Kupiłam ich cały koszyk od miejscowego rzeźbiarza! Nie miałam pojęcia, że drewno śliwy jest takie ładne. Teraz już wiem i zapewne wszędzie, gdzie się da, będę umieszczać drewniane ptaszki .

 

Napis nad Drzwi na Desce:

  • Wymiary deski: 72 cm x 21 cm
  • Deska ma grubość 2 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz

Pozostałe  deski, które do tej pory namalowałam można zobaczyć TUTAJ. Na życzenie mogę oczywiście namalować deskę z podobnym motywem w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cenę ustalam indywidualnie. Zależy ona przede wszystkim od wielkości deski i gatunku drewna. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie.

Zapraszam do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9395 Kategorie: ,
    Scroll to top