Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Matka Boska z Dzieciątkiem Obraz Malowany na Zamówienie

Praca, którą tu prezentuję to Matka Boska z Dzieciątkiem obraz malowany na grubej dębowej desce. Namalowałam go na zamówienie pani Katarzyny. Jakiś czas temu namalowałam na podobnej desce Matkę Boską, którą nazwałam „Matką Boską w Błękitach” (do obejrzenia TUTAJ). Namalowałam ją z miłości w prezencie dla bliskiej mi osoby. Włożyłam w nią naprawdę dużo serca, a malowanie było dla mnie dużą przyjemnością (nie zawsze, niestety,  jest to praca lekka, łatwa i przyjemna).

Energia, którą włożyłam w tą Madonnę, wróciła do mnie zwielokrotniona w postaci zamówień od klientów. Ta tutaj jest bodajże czwartą z kolei. Oczywiście każdy obraz trochę zmieniam, każda deska jest też inna. Niemniej wzór jest podobny. Maluję więc piękną Madonnę ubraną w granatowy płaszcz, która z troską i miłością patrzy na trzymane na ręce Dzieciątko. Jezus unosi rączkę w geście błogosławieństwa. Na złotych aureolach dokleiłam gwiazdy. Ostatnio bardzo lubię motyw z naklejanymi drewnianymi elementami, które dają efekt 3D. Oprócz trójwymiarowości nadają one jeszcze pracy bardziej ozdobny charakter, co przy surowości drewna bardzo ładnie się komponuje. Tło pokryłam bejcą w kolorze rustykalnego dębu dla podkreślenia kontrastów.

 

Matka Boska z Dzieciątkiem Obraz malowany na zamówienie:

  • Wymiary obrazu: 35 cm x 45 cm
  • Deska ma grubość 4,5 cm, a waży prawie 5 kilogramów
  • Technika: farby akrylowe, tusz

Pozostałe Madonny, które do tej pory namalowałam można zobaczyć TUTAJ. Na życzenie mogę też namalować obraz z takim motywem lub z podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cena każdego obrazu ustalana jest indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9381 Kategoria:
    Scroll to top