Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Matka Boska na Starej Desce – Matka Boska na Kuli Ziemskiej

To moja sierpniowa praca: Matka Boska na starej desce, którą to deskę pozyskałam z rodzinnych zasobów. Pisałam już o stodole, którą otrzymałam w prezencie od mojej chrzestnej. Deski z  tej stodoły (ponad stuletnie) wykorzystuję teraz do malowania obrazów szczególnego przeznaczenia. Tym razem obraz szczególnego przeznaczenia jest prezentem ślubnym od mamy dla córki. Wzruszają mnie mamy, które dają dzieciom prezenty specjalne, niepowtarzalne, stworzone pod dziecko. Ja od mojej mamy dostałam tego typu prezent i muszę przyznać, że zupełnie go nie doceniłam. Był to zeszyt z przepisami, które mama gromadziła przez całe życie. Mam go do tej pory, ale nie mam już komu podziękować…

Więc teraz z ogromnym zaangażowaniem namalowałam taki prezent- obraz od pani Mirosławy dla córki. Malując go powtórzyłam motyw Matki Boskiej na kuli ziemskiej (poprzednia wersja do obejrzenia TUTAJ). Notabene, inspirowałam się obrazem Sandro Botticellego „Madonna z księgą”. Matkę Boską przedstawiłam w pozycji siedzącej (della Sedia) z dzieciątkiem na kolanach i kulą ziemską pod stopami. Całość „owinęłam” girlandą kwiatów. Na koniec obraz zabezpieczyłam werniksem i olejem. A teraz wysłałam go w dalszą drogę do Międzyrzeca, gdzie ma swój dom.

 

Matka Boska na starej desce:

  • Wymiary zewnętrzny: 30 cm x 60 cm
  • Grubość deski: 3 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusze kolorowe

Maluję obrazy na zamówienie. Na życzenie mogę  namalować obraz z takim motywem lub z podobnym w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cenę każdego obrazu ustalam indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły około miesiąca.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 10197 Kategoria:
    Scroll to top