Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Madonna – Portret Mamy z Dziećmi

Portret Mamy z Dziećmi. Kiedy przyglądam się tej pracy, to mam ochotę zatytułować ja „Madonna z Dzieciątkami”. Pracę wykonałam w technice kolażu. Składa się z elementów bliskich sercu każdej mamie. Są zdjęcia dzieci, fragmenty laurki, którą mama otrzymała od dzieci w prezencie, jest oczywiście sama mama. A całość wykończyłam przy pomocy kredek i pasteli. Taki portret rodzinny może być cennym prezentem z okazji Dnia Matki, urodzin czy imienin. Moim pragnieniem jest tworzenie prac dedykowanych, czyli takich które są idealnie dopasowane do odbiorcy, które będą przywoływać miłe wspomnienia i sprawiać radość.

 

Portret Mamy z Dziećmi – wymiary pracy:

  • Wysokość – 35 cm
  • Szerokość – 31,5 cm
  • Technika – techniki mieszane

Zdjęcia wykonuję sama lub korzystam z powierzonych. Następnie tworzę z nich kolaże, łączę z kolorowym papierem, maluję farbami. Taki portret możesz zamówić w formie oryginalnej (kolaż) lub wydrukowanej na papierze fotograficznym, płótnie lub każdym innym materiale.

Jeżeli interesuje Cię proces wykonania tego typu pracy to zapraszam TUTAJ. Na Twoje życzenie mogę stworzyć taki portret z powierzonego zdjęcia.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

 

Prezent Personalizowany

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 4071 Kategoria:
    Scroll to top