Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Lampa z Rur. Kinkiet Bend

246,00 

Lampa z rur – zupełnie wyjątkowa lampa typu industrial wykonana z żeliwa. Kinkiet Bend można zamocować do ściany na dwa wkręty z kołkami o średnicy 6 mm. Należy pamiętać, że źródłem światła może być każdy rodzaj żarówki, który posiada gwint E27 (duży gwint) o mocy maksymalnej do 60 wat.

Ważną informacją z pewnością jest to, że lampa nie posiada kabla łączącego ją z gniazdkiem elektrycznym i nie posiada własnego włącznika prądu. Z tego powodu przewód zasilający należy doprowadzić do miejsca montażu lampy. Oczywiście przewód należy podłączyć do włącznika światła.

 

Lampa z rur – wymiary:

  • Wysokość lampy 17 cm
  • Głębokość 17 cm (tyle odstaje od ściany)
  • Waga – około 1,5 kilograma

Wymiary nie uwzględniają oczywiście żarówek, które mogą być różnej wielkości. Mimo, że lampa wydaje się mała, to chciałbym zwrócić uwagę, że żarówka na zdjęciu ma 9,5cm średnicy. Kinkiet przeznaczony jest do montażu wewnątrz pomieszczeń. Zaprojektowałem go zgodnie z wymogami dla I klasy ochronności przeciwporażeniowej.

 

Każdy kinkiet wykonujemy ręcznie na konkretne zamówienie. Lampy sprzedajemy bez żarówek. W razie pytań proszę o kontakt. Koszt wysyłki. Wszystkie pozostałe oferowane przez nas lampy z rur można zobaczyć TUTAJ.

Zapraszam również do odwiedzania Pinterestu, gdzie wstawiam często zdjęcia, których nie użyłem na stronie pracowni oraz do obserwowania naszych profili na Instagramie.

 

Lampa industrialna.

    SKU: 5812 Kategoria:
    Scroll to top