Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Lampa Podłogowa z Rur – Bella XL

1 300,00 1 600,00 

Wyczyść

Bella XL – Lampa podłogowa z rur to największa pojedyncza lampa jaką kiedykolwiek zrobiłem. Jest naprawdę duża. Z metalowym kloszem, który jest do niej dedykowany, ma prawie 170 centymetrów wysokości. Zaprojektowałem ją sam i jest zupełnie wyjątkowa wizualnie. Prawdę powiedziawszy, nie znajdziecie takiej nigdzie indziej. Do konstrukcji użyłem, rzecz jasna, złączek hydraulicznych, ale w tym wypadku część z nich jest baaardzo duża! Zapytajcie hydraulika, czy widział żeliwne elementy w wymiarze 4 cale! Jestem pewien, że wielu z nich nigdy nie używało takich złączek. Lampa dostępna jest tylko w jednym kolorze – srebrnym. Prezentuje się rewelacyjnie, znacznie lepiej niż na tych, nie najgorszych przecież, zdjęciach. Zwróci na siebie uwagę w każdym pomieszczeniu.

Abażur, który wykonany jest z nierdzewnej stali, świetnie dopełnia całości. Oczywiście można zakupić lampę również w wersji bez abażura – daje to możliwość wykończenia jej we własnym zakresie i wybrania sobie dowolnego klosza mocowanego na oprawkę E27. Taki inny abażur widać dokładnie na dwóch z poniższych zdjęć.

 

Lampa Podłogowa z Rur Bella XL – wymiary:

  • Wysokość bez klosza – 153 cm
  • Wysokość z kloszem – 167 cm
  • Waga bez klosza – 9 kg
  • Waga z kloszem – 10,5 kg
  • Oprawka E27

Lampę wyposażyłem w nożny włącznik prądu, który zamontowałem na przewodzie zasilającym. Źródłem światła może być każdy rodzaj żarówki z gwintem E27 (duży gwint) o mocy maksymalnej do 60 wat. Lampa posiada certyfikat CE i jest przeznaczona do pomieszczeń zamkniętych.

 

Takie lampy wykonuję całkowicie ręcznie w Pracowni na indywidualne zamówienie. W związku z tym czas oczekiwania na Bellę XL  wynosi dwa tygodnie. W razie wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni.

Serdecznie zapraszam również do mojego profilu na Instagramie oraz do odwiedzania Pinterestu i Facebooka.

Koszt przesyłki.

SKU: 8999 Kategoria:
Scroll to top