Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Kwiaty Malowane Ręcznie na Drewnie – ozdobna deska na ścianę

Kwiaty malowane ręcznie na drewnie to taki rodzaj dekoracji, który wpasuje się do każdego stylu wnętrza. Dobrze osadzi się zarówno w rustykalnym pomieszczeniu, jak i w minimalistycznych mieszkaniach w stylu skandynawskim. Ta ozdobna deska na ścianę to zamówienie pani Katarzyny, która urządza mieszkanie i w tym urządzaniu mam też swój udział. Deska trafiła na ascetyczną białą ścianę w przedpokoju i jest tam jedynym akcentem kolorystycznym. Prezentuje się świetnie. Do malowania wykorzystałam starą deskę tarasową. Z początku nie budziła ona mojego zachwytu, ponieważ raczej unikam prostych, ugrzecznionych materiałów. Ale musiałam się dostosować do wymagań klientki (maksymalna szerokość 16 cm). I w miarę malowania nabierałam coraz większego przekonania, że ta właśnie deska jest trafionym pomysłem.

Deskę lekko wycieniowałam brązową bejcą. Następnie namalowałam słoneczniki, który to motyw ostatnio bardzo polubiłam. Był czas malowania róż, teraz widocznie jest czas na słoneczniki. Ale żółć i brąz wydawały mi się być zbyt posępne, więc dołożyłam do całość ozdobiłam błękitnymi niezapominajkami. Oczywiście to nie wszystko, wciąż przeżywam fascynację drewnianymi ptaszkami, które przywiozłam z wakacji. 3 ptaszki brzozowe posadziłam na słonecznikach, dzięki czemu uzyskałam efekt przestrzenny.

 

Kwiaty malowane ręcznie na drewnie:

  • Wymiary deski: 16 cm x 80 cm
  • Deska ma grubość 2 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz

Pozostałe  deski, które do tej pory namalowałam można zobaczyć TUTAJ. Na życzenie mogę oczywiście namalować deskę z podobnym motywem w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cenę ustalam indywidualnie. Zależy ona przede wszystkim od wielkości deski i gatunku drewna. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie.

Zapraszam do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9486 Kategorie: ,
    Scroll to top