Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Kwiaty Malowane Ręcznie na Desce – Deska z Napisem Carpe Diem

To praca, którą wykonałam dla Doroty.  Kwiaty malowane ręcznie na desce orzechowej z napisem miały zdobić ścianę nad wejściem do mieszkania. Niestety od razu na wstępie pojawił się mały problem w postaci dzwonka zamontowanego nad drzwiami właśnie. Spore plastikowe pudełko mocno ograniczyło mi pole do działania , a raczej malowania. Długi napis nie wchodził więc w grę. Dorota zdecydowała się na napis „Carpe Diem”. Tekst jest odpowiednio krótki i odpowiednio wymowny. Do malowania wykorzystałam więc deskę o nietypowym kształcie, niezbyt długą, ale taką, która rzuca się w oczy. Deskę lekko wycieniowałam brązową bejcą. Napis namalowałam jasno kremową farbą, dzięki czemu jest dobrze widoczny. Całość ozdobiłam słonecznikami.

 

 

Kwiaty Malowane Ręcznie na Desce – Deska z Napisem Carpe Diem

  • Wymiary deski: 52 cm x 21-25-20 cm
  • Deska ma grubość 2 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz

Pozostałe  deski, które do tej pory namalowałam można zobaczyć TUTAJ. Na życzenie mogę rzecz jasna namalować deskę z jakimś podobnym motywem w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cenę każdej pracy ustalam indywidualnie. Zależy ona przede wszystkim od wielkości deski i gatunku drewna. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie.

Zapraszam do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9434 Kategorie: ,
    Scroll to top