Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Kwiaty Malowane na Drewnie

Kwiaty Malowane na Drewnie to motyw, który bardzo lubię. W ogóle lubię malowanie na drewnie, zwłaszcza na starym. Stare drewno jest klimatyczne, ma duszę i bardzo dobrze przyjmuje różnego rodzaju farby. Do wykonania ozdobnej deski na ścianę wykorzystałam fragment wezgłowia od starego łóżka. Element jest solidny, dębowy, myślę, że liczy sobie przeszło 100 lat.  Drewno odczyściłam i pokryłam ciemna bejcą. Łóżko wykonał z pewnością jakiś snycerz sądząc po rzeźbionych motywach kwiatów. Przy malowaniu wykorzystałam właśnie motywy roślinne, którymi było ozdobione łóżko. Farbami jedynie podkreśliłam to, co ktoś tak pięknie wyrzeźbił. Następnie całość zabezpieczyłam olejem. W ten sposób powstały Kwiaty Malowane na Drewnie.  Żeby umożliwić zawieszenie na ścianie, zamontowałam solidne metalowe uszy z postarzanego metalu. Dodatkowo takie stalowe uchwyty stanowią oryginalne wykończenie całości.

Na zdjęciu poniżej pokazuję jak można wykorzystać nasze industrialne wieszaki z rur (uchwyt DOT) do mocowania deski na ścianie.

 

  • Wymiary obrazu: 94,5 cm x 41 cm (w najszerszym miejscu)
  • Waga deski: 6 kg
  • Technika : farby akrylowe

Pozostałe  deski, które do tej pory namalowałam można zobaczyć TUTAJ. Natomiast TUTAJ można zobaczyć inne zastosowanie podobnego fragmentu starego łóżka. Prezentuje się ono doskonale również jako ozdobne zwieńczenie drzwi.

 

Na życzenie mogę również wyszukać i pomalować podobną ozdobną deskę na ścianę. Kontakt.

Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 3 tygodnie.

Zapraszam do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku.

 

Ozdobna Deska Folk na Ścianę

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 7247 Kategorie: ,
    Scroll to top