Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Kwiaty Malowane na Desce

Od czasu, kiedy udało mi się zdobyć orzechowe deski do malowania, odkryłam na nowo malowanie na drewnie. Lubię drewno, ponieważ ma duszę, czego nie mogę powiedzieć o płótnie malarskim. Ale do tej pory malowałam na drewnie głównie obrazy (anioły, madonny, świętych). A teraz tworzę kwiaty malowane na desce orzechowej, nierównej, na której zachowana jest kora, pęknięcia, ubytki. Taka deska przypomina człowieka, któremu czas wyżłobił ślady na skórze. Podchodzę do niej z szacunkiem i czułością. Nie zmieniam koloru drewna, czasem lekko je przyciemniam w miejscach, gdzie kwiaty powinny się wtopić lub wybić z tła.

Pani Kamilla jest moją stałą klientką. Lubi kwiaty i motyle. Potrzebowała dekoracji, którą można powiesić wzdłuż drzwi.  Co zaproponowałam pani Kamilli? Oczywiście orzechową deskę! Namalowałam na niej astry marcinki. Te niepozorne kwiaty okazały się być bardzo efektowne. W przypadku tej pracy okazało się, że mniej znaczy więcej. Namalowałam tylko kilka kwiatów. Za to aż trzy motyle. Deska się podobała. Najlepiej o tym świadczy fakt, że właśnie maluję kolejną deskę dla pani Kamilli, tym razem do powieszenia nad łóżkiem w sypialni.

 

Kwiaty Malowane na Desce:

  • Wymiary deski: 27 cm x 121 cm
  • Deska orzechowa
  • Technika: farby akrylowe, tusze

Pozostałe  deski, które do tej pory namalowałam można zobaczyć TUTAJ. Na życzenie mogę również namalować deskę z dowolnym motywem. Kontakt.

Cenę ustalam indywidualnie. Zależy ona przede wszystkim od wielkości deski i gatunku drewna. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9284 Kategorie: ,
    Scroll to top