Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Industrialny Wieszak z Rur z Efektem Rdzy – Rusty Dot

250,00 

Brak w magazynie

Ten mały ale bez wątpienia efektowny wieszak z rur z efektem rdzy to oczywiście zardzewiała wersja uchwytu DOT. Ostatnio mam więcej czasu więc wróciłem do zabawy w rdzewienie metalu. W kontrolowane rdzewienie. Żeliwo nadaje się do tego celu wprost wyśmienicie. Łatwo i bardzo szybko ulega korozji ale jednocześnie jest na nią bardzo odporne. Korodować może latami bo w przeciwieństwie do stali żeliwo koroduje powierzchniowo. A sam proces można dodatkowo spowalniać lub prawie wyhamować. Uchwyt oczywiście nie brudzi rąk a rdza się z niego nie sypie.

 

Industrialny Wieszak z Rur z Efektem Rdzy – wymiary:

 • Średnica wieszaka: 8 cm
 • Odstaje od ściany na około 7 cm
 • Waży około 0,3 kg.

Proszę pamiętać, że rdza na każdym produkcie wyglądać może trochę inaczej. To proces, którego w pełni nie da się kontrolować. To nie farba, załączone zdjęcia są tylko poglądowe i rdza może na każdym przedmiocie wyglądać trochę inaczej. Działamy jako Pracownią Artystyczną więc wszystkie produkty wykonujemy ręcznie w pojedynczych egzemplarzach. Proces rdzewienia uzyskujemy w sposób naturalny. Może zdarzyć się, że czas oczekiwania wyniesie ponad dwa tygodnie. W razie wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni.

Wszystkie wieszaki, które oferuję w naszej Pracowni zobaczyć można TUTAJ. Natomiast przykładowe zastosowanie uchwytów DOT we wnętrzu można zobaczyć TUTAJKoszt wysyłki.

Jeżeli ktoś chce wiedzieć jak samemu zrobić taki wieszak to zapraszam TUTAJ. Krok po kroku opisuję tam montaż takiego industrialnego wieszaka wykonanego w wersji grafitowej. Zainteresowanych rdzą odsyłam natomiast  do wpisu Jak Szybko Uzyskać Efekt Rdzy.

Na koniec zapraszam również do naszych profili na Instagramie oraz do odwiedzania Pinterestu, gdzie wstawiam często zdjęcia, których nie użyłem na stronie Pracowni.

 

Love Rust

 

   Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
   SKU: 8366 Kategoria:
   Scroll to top