Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Industrialny Wieszak na Papier – Numer 8

134,00 

Brak w magazynie

Industrialny Wieszak na Papier w najnowszej odsłonie. To nic innego jak wariant wieszaka, który przedstawiłem jakiś czas temu (można go zobaczyć TUTAJ). Teraz dla poprawienia wyglądu dołożyłem do projektu głowicę zaworu 1/2 cala z czerwonym pokrętłem.

Wszystko zaczęło się od tego, że czasami dostawałem zapytania o uchwyty z zaworami w kolorze czerwonym właśnie. Pomyślałem sobie, czemu nie? Nic prostszego. Przecież same uchwyty mam już gotowe. Podmienię zawór z niebieskiego na wspomniany czerwony i po robocie. Najpierw więc poszedłem do sklepu z artykułami metalowymi, potem do bardzo dużego sklepu z artykułami ogólnobudowlanymi, a na koniec, już trochę podirytowany do hurtowni hydraulicznej. I nic! Zupełnie nic! Nie ma w sprzedaży zaworów z czerwonym pokrętłem… W rozpaczy, jeszcze raz dokładnie przyjrzałem się tematowi wykorzystując do tego sieć internetową. Okazało się, że poszukiwane przez mnie zawory są albo w Chinach… albo należy wpisać w wyszukiwarkę hasło „głowica zaworu parowego”. Potem już jest łatwo. Chociaż muszę nadmienić, że zawory do pary są droższe niestety od tych do wody.

 

Industrialny Wieszak na Papier  – wymiary:

 • Długość wynosi 22 cm
 • Długość samej rurki na papier to 12 cm
 • Wieszak odstaje od ściany na 14 cm, jest więc dosyć szeroki
 • Waga to prawie 1kg – jest więc solidny
 • Wkręty do montażu załączam w komplecie.

 

Koszt wysyłki.

TUTAJ można zobaczyć wszystkie warianty industrialnych uchwytów na papier toaletowy, które wykonuję ręcznie w ramach Pracowni.

Zapraszam do odwiedzania mojego profilu na Instagramie i na Facebooku.

 

Designerski Wieszak na Papier Toaletowy

  Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
   Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
   SKU: 7314 Kategoria:
   Scroll to top