Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Industrialny Wieszak na Papier

96,00 

Designerski Wieszak na Papier Toaletowy

Industrialny Wieszak na Papier w najnowszej odsłonie. To nic innego jak wariant wieszaka, który przedstawiłem jakiś czas temu (można go zobaczyć TUTAJ). Teraz dla poprawienia wyglądu dołożyłem do projektu głowicę zaworu 1/2 cala z czerwonym pokrętłem.

Wszystko zaczęło się od tego, że czasami dostawałem zapytania o uchwyty z zaworami w kolorze czerwonym właśnie. Pomyślałem sobie, czemu nie? Nic prostszego. Przecież same uchwyty mam już gotowe. Podmienię zawór z niebieskiego na wspomniany czerwony i po robocie. Najpierw więc poszedłem do sklepu z artykułami metalowymi, potem do bardzo dużego sklepu z artykułami ogólnobudowlanymi, a na koniec, już trochę podirytowany do hurtowni hydraulicznej. I nic! Zupełnie nic! Nie ma w sprzedaży zaworów z czerwonym pokrętłem… W rozpaczy, jeszcze raz dokładnie przyjrzałem się tematowi wykorzystując do tego sieć internetową. Okazało się, że poszukiwane przez mnie zawory są albo w Chinach… albo należy wpisać w wyszukiwarkę hasło „głowica zaworu parowego”. Potem już jest łatwo. Chociaż muszę nadmienić, że zawory do pary są droższe niestety od tych do wody.

 

Industrialny Wieszak na Papier  – wymiary:

Długość wynosi 22 cm

Długość samej rurki na papier to 12 cm

Wieszak odstaje od ściany na 14 cm, jest więc dosyć szeroki

Waga to prawie 1kg – jest więc solidny

Wkręty do montażu załączam w komplecie.

 

TUTAJ można zobaczyć wszystkie warianty industrialnych uchwytów na papier toaletowy, które wykonuję ręcznie w ramach Pracowni.

Zapraszam do odwiedzania mojego profilu na Instagramie i na Facebooku.

Kategoria:
Scroll to top