Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Industrialny Uchwyt na Papier Toaletowy. Numer 4 XL

260,00 340,00 

Wyczyść

Ten zupełnie wyjątkowy industrialny uchwyt na papier toaletowy zaprojektowałem i wykonałem z hydraulicznych łączników żeliwnych i stalowego króćca. To absolutnie niezwykła konstrukcja, której tak naprawdę nie znajdziecie nigdzie indziej. Zaprojektowałem go w ramach linii XL, wychodząc z trochę prowokacyjnego założenia, że więcej znaczy lepiej! W tym przypadku „więcej” oznacza po prostu jeszcze więcej żeliwa.

 

Długość całego uchwytu wynosi 25 cm, ale długość samej stalowej rurki na papier to 12 cm, szerokość tego wieszaka to 10 cm (tyle odstaje od ściany). Rolka papieru toaletowego na zdjęciu nie została pomniejszona. Ten uchwyt jest naprawdę taki duży. Taki industrialny uchwyt na papier toaletowy waży prawie 2 kilogramy. Dwa kilogramy żelaza i stali. Moc i siła! Z bliska robi większe wrażenie, niż na fotografiach, które nie oddają poczucia tej wagi.

 

Uchwyty i wieszaki z rur wykonuję ręcznie w pracowni. Wszystkie wieszaki mogę wykonać w trzech wersjach kolorystycznych. Mogę zmontować je z elementów, które wcześniej poddałem oksydacji i wtedy uchwyt będzie czarny. Jeśli użyję elementów ocynkowanych, uchwyt będzie srebrny. Natomiast kiedy użyję elementów w naturalnym kolorze żeliwa, to wieszak będzie grafitowy.

Wkręty do montażu załączam rzecz jasna w komplecie. Koszt wysyłki.

 

Zapraszam do odwiedzania mojego profilu na Instagramie i do zaglądania na Pinterest.

 

Designerski Uchwyt na Papier Toaletowy

      Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
      SKU: 6982 Kategoria:
      Scroll to top