Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Industrialny Świecznik

90,00 120,00 

Wyczyść

Industrialny świecznik powstał zwyczajnie z … braku świecznika. Okazało się bowiem, że kiedy brakło prądu, nie było na czym postawić świeczki. Industrialny świecznik powstał więc z tego, co akurat było pod ręką, czyli paru metalowych elementów, których w piwnicy mamy pod dostatkiem. W tym przypadku jedna kryza, jeden nypel i jedna mufa zupełnie do tego celu wystarczyły. Potrzeba, jak mówią jest matką wynalazków.

Świecznik prezentuje się bardzo surowo ale i romantycznie zarazem. Z tego względu od razu został stałym elementem wystroju naszej pracowni. Postanowiliśmy również włączyć go jako przedmiot oferty Pracowni Artystycznej. I voilà [wym. wuala], przed Wami w całej okazałości:

 

Industrialny Świecznik:

 • Wysokość – 6,5 cm
 • Średnica podstawki – 8 cm
 • Waga – 0,3 kg
 • Średnica wgłębienia na świeczkę – 1,9 cm.

 

Do wyboru są trzy wersje kolorystyczne: grafitowa, srebrna i czarna. Czarne elementy powstają w procesie oksydacji chemicznej i wyglądają naprawdę wyjątkowo.

Koszt wysyłki.

Wszystkie pozostałe industrialne akcesoria, które tworzymy w ramach Pracowni Artystycznej można zobaczyć TUTAJ (Wieszaki) i TUTAJ (Uchwyty na papier). Lampy, które projektujemy i montujemy są do zobaczenia TUTAJ.

 

Zapraszamy na koniec również do odwiedzania naszych profili na Instagramie, na Pinterście i na Facebooku.

 

Industrialne wnętrze

  Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
   

  SKU: 7235 Kategoria:
  Scroll to top