Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Industrialna Szafka Nocna

1 700,00 

Na stanie

Ta piękna industrialna szafka nocna to nasz najnowszy projekt. Szafeczki tego typu są sympatycznymi mebelkami użytkowymi, które jednocześnie zdobią sypialnię. Chcieliśmy, żeby ta industrialna szafka nocna łączyła w sobie elegancję tradycyjnego nakastlika z surowością mebla typu loft. Dlatego konstrukcję  wykonaliśmy z kątowników zimnogiętych, których wszystkie krawędzie są zaoblone. Dzięki temu szafka wygląda delikatniej od mebli wykonanych z elementów walcowanych na gorąco (elementy gięte na gorąco mają ostre kanty). Ścianki i dno szafki stanowi cienka płyta OSB, materiał ostatnimi czasu designerski. Optycznie płyta pasuje doskonale do surowej stali i co ważniejsze – całość zachowuje surowy industrialny wygląd. Płyta została zabejcowana w kolorze jasnego dębu, dzięki czemu nabrała głębi jednocześnie zachowując strukturę płyty. Drzwiczki wykonaliśmy z blachy typu koniczynka, co nadaje szafce lekkości. Blokadę drzwiczek stanowi magnes neodymowy. Eleganckie zawiasy łącznie z dopasowaną do nich metalową gałeczką dopełniają całości.

Na dodatkową wzmiankę zasługuje blat wykonany z  pięknej klejonki dębowej o wymiarach 42 x 42 centymetry i o grubości 4,5 centymetra. Deska jest rzecz jasna polakierowana. Kolor blatu jest dopasowany do koloru płyty OSB.

Szafka nie posiada półek w środku. Istnieje możliwość doposażenia na życzenie.

 

Industrialna Szafka Nocna – wymiary:

  • Wysokość wynosi 65 cm
  • Szerokość 41 cm
  • Głębokość 41 cm
  • Waga szafki to 23 kilogramy

Zapraszamy oczywiście do odwiedzania naszych profili na Instagramie, na Pintereście i na Facebooku. W razie pytań (bardzo lubię na nie odpowiadać) czy jakichkolwiek sugestii bardzo proszę o Kontakt.

 

    SKU: 8821 Kategoria:
    Scroll to top