Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Industrialna Podpórka pod Książki – Numer 2

160,00 220,00 

Wyczyść

Industrialna Podpórka pod Książki, którą tu prezentuję, jest moim zupełnie oryginalnym pomysłem. Oglądając mnóstwo tego typu przedmiotów w internecie zauważyłem, że wszyscy robią je z elementów o wymiarze 1/2 cala. Pomyślałem sobie, że czas to zmienić i dlatego zdecydowałem się użyć złączek większego rozmiaru. Rozmiar ma znaczenie! Przynajmniej jeśli chodzi o podpórkę pod książki. Dzięki temu, że wykorzystałem calową kryzę i calowe kolanko, podpórka nabrała mocy, wielkości i wagi. Industrialna podpórka pod książki podklejona jest silikonem, żeby zapobiec zbyt łatwemu przesuwaniu się jej po powierzchni pod wpływem nacisku książek. Silikon przy okazji zabezpiecza powierzchnię, na której stoi podpórka przed porysowaniem.

Wymiary elementu to 11cm na 11cm. Waga podpórki to ponad 1,0kg!!!

 

TUTAJ pokazuję mniejszą wersję podpórki, którą wykonałem jakiś czas temu.Industrialna Podpórka Pod Książki - wykonana z elemetów hydraulicznychOgólnie rzecz biorąc każdy prezentowany na stronie industrialny przedmiot wykonuję ręcznie i tylko na zamówienie. Najczęściej tworzę je w trzech wersjach kolorystycznych. Czarny kolor żeliwa jest wynikiem procesu oksydacji chemicznej. Natomiast, żeby uzyskać wersję srebrną, używam złączek ocynkowanych. Kiedy zdecyduję się na zastosowanie elementów z naturalnego żeliwa, uzyskuję kolor grafitowy. We wszystkich kolorach tworzone przeze mnie przedmioty prezentują się bardzo atrakcyjnie.

W razie jakichkolwiek pytań czy sugestii proszę o kontakt. Koszt wysyłki.

 

Zapraszam do odwiedzania mojego profilu na Instagramie. Na Pintereście wstawiam często zdjęcia, których nie użyłem na stronie Pracowni. Ogólnie rzecz biorąc

 

Designerski Prezent

    SKU: 6720 Kategoria:
    Scroll to top