Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Drewniane skrzydła – dekoracja na ścianę

900,00 

Na stanie

Te drewniane skrzydła – dekoracja na ścianę, niosą ze sobą pewne przesłanie. Ha ha ha! Udało mi się zrymować w sposób dla mnie nieoczywisty, ale do rzeczy. Chcę Wam tutaj opowiedzieć historię związaną z deskami, z których powstała ta praca. Wiecie, że uwielbiam drewno wszelkiego gatunku i wieku, i że deski, na których pracuję, mają własną historię. Deski od skrzydeł również ją mają.  Otóż dostałam od mojej chrzestnej (cioci, dla której malowałam Anioła dla Eli) prezent. Ludzie różne rzeczy dostają od chrzestnych: rowery, zegarki, operacje plastyczne uszu… Ja dostałam kawał stodoły!

Kochani, nie ma z czego się śmiać. Stodoła należąca niegdyś do moich dziadków z pewnością liczy sobie jakieś sto lat. Moja ciocia, mądra kobieta, nie skorzystała z atrakcyjnej propozycji domokrążców oferujących wymianę starego na nowe i przekazało rodzinną spuściznę mnie. Przyznam, że po pierwszej fali entuzjazmu miałam chwilę zwątpienia, ponieważ materiał wyglądał na mocno sfatygowany. Ale wystarczyło tylko lekkie odczyszczenie i ukazało się piękne, zdrowe drewno. Z tego drewna wykonałam tryptyk. Na części środkowej napisałam ręcznie piórem (!) fragment „Desideraty” uznając, że tekst ten jest ponadczasowy. Po bokach umieściłam na zawiasach drewniane szczotkowane skrzydła. Zwróćcie uwagę jak piękny mają rysunek słoi. Jest to stan naturalny, nie bejcowałam ich uznając, że są piękne bez poprawek. Pozostawiłam też oryginalne gwoździe jako świadectwo czasu.

Drewniane skrzydła – dekoracja na ścianę:

  • Wymiary deski z napisem: 21 cm x 38 cm
  • Wymiar każdego skrzydła: 21 cm x 46 cm
  • Wymiar całości: 63 cm x 46 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz

Na życzenie mogę oczywiście wykonać podobną dekorację w wymiarach do uzgodnienia. Odsyłam TUTAJ, gdzie wypisywałam wiersz napisany przez żonę dla męża. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cenę ustalam indywidualnie. Czas realizacji zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie.

Zapraszam do odwiedzania moich profili na Instagramie, na Facebooku i na Pinterescie.

 

SKU: 9970 Kategorie: ,
Scroll to top