Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Deska z napisem „Pokój Temu Domowi”

Deska z napisem „Pokój Temu Domowi” jest dobrym pomysłem na ozdobienie wejścia do domu. Zazwyczaj wiesza się ją nad drzwiami mieszkania. Moje klientki (z jakiegoś powodu jest to przedmiot kupowany przez kobiety) zamawiają takie deski z napisem zarówno do domów, jak i mieszkań w blokach. Bowiem w tych deskach jest coś takiego, że pasują do każdego wnętrza i nadają mu przytulności, ocieplają atmosferę. Ja, jak każdy szewc, który bez butów chodzi, w swoim domu nie posiadam ani jednej, choćby najmniejszej deski z napisem. Ale za każdym razem obiecuję sobie, że tym razem to już na pewno namaluję coś dla siebie…

Deska, którą tu prezentuję mieszka teraz w Iławie u pani Iwony. Jest to jedna z tych osławionych orzechowych desek, o których już pisałam, ale być może nie każdy ma ochotę czytać moje wpisy od deski do deski (hahaha). Wspomnę więc tylko, ze trafiły do mnie niechciane, zapomniane. Bardzo je lubię, ponieważ są piękne i bardzo dobrze mi się na nich maluje. Na dodatek mają dobrą energię, bo przyciągają do mnie klientów.

Deskę dla pani Iwony pomalowałam z jednej strony ciemnobrązową bejcą. Natomiast napis wykonałam malując litery od najciemniejszej do coraz jaśniejszej. Obwódki wykonałam złotą farbą. Całość ozdobiłam motywem kwiatów. Przymocowałam też moje ulubione drewniane ptaszki zakupione u ludowego rzeźbiarza pod litewską granicą. Całość wykończyłam olejem do drewna.

 

Deska z napisem „Pokój Temu Domowi”:

  • Wymiary deski: 74 cm x 25 cm
  • Deska ma grubość 2 cm
  • Technika: farby akrylowe, tusz

Pozostałe  deski, które do tej pory namalowałam można zobaczyć TUTAJ. Na życzenie mogę oczywiście namalować deskę z podobnym motywem w wymiarach do uzgodnienia. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cenę ustalam indywidualnie. Zależy ona przede wszystkim od wielkości deski i gatunku drewna.

Zapraszam do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9717 Kategorie: ,
    Scroll to top