Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Deska z Napisem nad Drzwi – Pokój Temu Domowi

Deska z napisem nad drzwi w stylu „Pokój Temu domowi” była w czasach mojego dzieciństwa synonimem złego gustu. Ale czasy się zmieniają.  To, co dawniej było modne na wsi, zniknęło z wiejskich domów, za to pojawiło się w mieście. Tak jest z makatkami, tak jest z napisami nad wejściem. Wiem coś o tym, ponieważ nie nadążam z wykonaniem ozdobnych napisów, witaczek malowanych na deskach dla moich klientów. O deskach orzechowych, które szczęśliwym zrządzeniem losu trafiły do mnie, już pisałam. Nie będę się więc powtarzać. W każdym razie nim dobrze je rozpakowałam, już rozeszły się jak świeże bułeczki. Deska z napisem, którą tutaj prezentuję, powstała dla pani Katarzyny do nowego mieszkania. Byłam mocno ograniczona motywem kwiatowym i kolorystyką, ponieważ drzwi wejściowe zostały obite materiałem w róże. Nie chciałam niszczyć subtelnej struktury drewna, pokryłam więc bejcą w kolorze orzecha tylko zakończenia deski, żeby je lekko przyciemnić. Następnie namalowałam róże w rdzawo-różowych zgaszonych barwach. Zależało mi, żeby nie konkurowały z drzwiami. Kwiaty wykorzystałam jako dopełnienie do napisu: „Pokój Temu Domowi”. Jasny napis ładnie rozświetla drewno. Do malowania użyłam farb akrylowych. Całość wykończyłam woskiem. Klientka była bardzo zadowolona.

 

Deska z napisem nad drzwi – Pokój Temu domowi

  • Wymiary deski: 77 cm x 26 cm
  • Deska orzechowa
  • Technika: farby akrylowe, tusze

Pozostałe  deski, które do tej pory namalowałam można zobaczyć TUTAJ. Na życzenie mogę również namalować deskę z dowolnym motywem. Kontakt.

Cenę ustalam indywidualnie. Zależy ona przede wszystkim od wielkości deski i gatunku drewna. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 2 tygodnie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9266 Kategorie: ,
    Scroll to top