Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Deska z Napisem do Domu – Tutaj mieszka miłość

Nigdy nie myślałam, że deska z napisem do domu może pełnić tak dużo funkcji. Kiedy malowałam pierwsze deski (TUTAJ), posiadały one klasyczny napis: „Pokój Temu Domowi” i służyły zawieszaniu nad wejściem do domu. Potem pojawiły się te bardziej motywujące („Carpe diem”, „Kocham siebie”) lub ozdobne malowane w kwiaty.

Ta deska jest niezwykła i zupełnie inna, niż te, które do tej pory wykonywałam. Jest prosta, bardzo surowa i wysmakowana jednocześnie. Jak większość przedmiotów, które do mnie trafiają, posiada też swoją historię. Najpierw więc trafił do mnie fragment niekochanego przez nikogo starego dębowego łóżka z pięknie rzeźbionym zagłówkiem. Od razu się polubiliśmy. Dolną część przeznaczyłam na  namalowanie bardzo udanego obrazu z kotem dla mojej klientki. A góra musiała poczekać do dnia, w którym zaprzyjaźniony stolarz zadzwonił z informacją, że posiada kawałek stuletniej dębowej deski do niczego nieprzydatnej. Są ludzie, którzy przygarniają niechciane zwierzęta, ja przygarniam niechciane deski! Udało mi się połączyć rzeźbioną część łóżka z dębową sierotką. Wyszedł bardzo elegancki przedmiot, który przeznaczyłam do zawieszenia nad drzwiami w nowym domu mojej klientki. Deskę opatrzyłam czerwono-złotym napisem: „Tutaj mieszka miłość”. Deskę pokryłam bejcą w różnych odcieniach brązu, a rzeźbione kwiaty podmalowałam ciemnym złotem. Całość zabezpieczyłam woskiem.

 

Deska z Napisem do Domu – Tutaj mieszka miłość:

  • Wymiary zewnętrzny deski: 101 cm x 27 cm
  • Grubość deski – 4 cm
  • Technika: rdza, farby akrylowe, tusz

Maluję obrazy na zamówienie. Na życzenie mogę  namalować deskę z takim lub innym napisem. Uwzględniam osobiste preferencje zamawiającego, kolorystykę, atrybuty. Kontakt.

Cena każdego obrazu ustalana jest indywidualnie. Czas realizacji indywidualnego zamówienia trwa z reguły 3 tygodnie.

Zapraszam oczywiście do odwiedzania moich profili na Instagramie i na Facebooku. Zapraszam też na Pinterest.

    Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
    SKU: 9828 Kategorie: ,
    Scroll to top