Projekty

Iwona Laszczyk - Pracownia Artystyczna

Sprzedane

Designerski Uchwyt na Papier Toaletowy – Numer 9

65,00 70,00 

Wyczyść

Designerski Uchwyt na Papier Toaletowy, który tu prezentuję to mój własny pomysł. Okazuje się, że z jakiegoś powodu najłatwiej projektuje mi się właśnie uchwyty na papier toaletowy. Być może przywiązanie do tych uchwytów wzięło się z faktu, że mojej żonie nigdy żaden się nie podobał. Notabene, całe lata stawialiśmy papier toaletowy na podłodze. Aż z rozpaczy (bo jednak nie lubię dziadostwa) wykonałem uchwyt z żeliwnych elementów hydraulicznych we własnym zakresie. A teraz mam ich tyle, że aż szkoda, że nie mam kilku łazienek…

Tymczasem ten bardzo oryginalny i designerski uchwyt na papier toaletowy to już projekt numer dziesięć! Faktycznie to po prostu wariant pierwszego uchwytu jaki wykonałem prawie dwa lata temu (TUTAJ). Dołożyłem tylko zawór kulowy o wymiarze 1/2 cala z motylkiem i wyszedł prawdziwy pistolet!

 

Wymiary tego industrialnego uchwytu to:

 • Długość wynosi 26 cm
 • Długość samej rurki na papier to 12 cm
 • Wieszak odstaje od ściany na 8,5 cm
 • Waga to 0,7 kilograma – jest to więc naprawdę solidny przedmiot
 • Wkręty do montażu załączam w komplecie.

 

Pozostałe projekty uchwytów, takich które skonstruowałem i montuję w ramach Pracowni można zobaczyć TUTAJ. Każdy z nich stanowić może atrakcyjny, industrialny dodatek do wyposażenia domu.

 

Na zakończenie zapraszam również do naszych profili na Instagramie oraz do odwiedzania Pinterestu. A w razie pytań czy jakichkolwiek sugestii bardzo proszę o Kontakt. Koszt wysyłki.

  Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
   Jeśli interesuje Cie ten projekt, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.
   SKU: 7498 Kategoria:
   Scroll to top